• şüphesiz ki en uzun olduğu durum; kişinin ya diş hekimine gideceği ya da oradan yeni döndüğü an gerçekleşir..
  • bi yere geç kaldıysan 15 saniye, normal hayatta 1 dakika, dişçiye gitmeden önce 10 dakika..
  • cok kisa surede fircalaninca, hizdan dolayi dis etleri buyuk zararlar alabilir. o yuzden 2 dk en ideali, yawas yawas sakince.. asagi yukari yukari asagi..
  • sinirinizin geçmesine bağlıdır.
  • lavabonun üstünde aynanın önünde duran diş fırçası ve macun olması gereken yere, önündeki bardağımsıya (onun adı nedir, bilemedim şu an) konur, çamaşır makinesinin üzerindeki tarak ve saç fırçaları üst dolaba, kenarda duran duş jeli, şampuan ve saç jölesi diğer dolaba konur. havluların üzerinde göz gezdirilir, kirlenen varsa alınır, kirli sepetine konur. ayakla, yamulmuş banyo halısı düzeltilir. aynaya bakılır, göz kırpılır. (bu maddeyi, önceki maddelerden eksik olan varsa, joker olarak kullanabiliriz diye şu an uydurdum ). süreniz dolmuştur. tükürebilirsiniz.
  • tam iki dakikadiye lanse edilse de insanina gore degisir
    ornegin normal bi insan 30sn fircalarken dis teli takan insan 5 dkdan fazla fircalamak zorunda kalir
  • evde gezinerek, bilimum başka şeylerle uraşarak da yapılabilen bi eylemin süregeldiği zaman dilimi, standart yedi dekka bana...
  • ideal olanı her ne kadar 3 5 dakika denilse de benim için bir sitcom dizi süresidir. fazlasının zararlı ya da işe yaramıyor olmasını bilsem dahi garip bir dinamik benim bu davranışımın devam etmesini sağlıyor. dış güçlerden şüpheleniyorum paranormal yada metafizik güçler.
  • okuduğum bir yazıda bu sürenin en sevdiğiniz şarkı süresi olduğu yazmaktaydı. yani kısaca ortalama 4 dakika kadar. ama koşuşturmadan 2 dakika anca fırçalayabiliyor insan.
  • ortalama 55 yil gunde 2 kez ve toplam 2 dakika dis fircalayan bir insanin omrunden harcadigi 1340 saat.
hesabın var mı? giriş yap