şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu tipler ikiye ayrılır

  1) karşısındaki veya ortamdaki bir karşı cinsi tavlama azminde olan tipler:

  bunlar, hedef kişinin kendisi için "kaliteli adam" "akıllı adam" şeklinde düşünmesini istedikleri için bu şekilde saçmalama yoluna başvururlar fakat ne mal oldukları yürüyüşlerinden belli olduğu için genelde başarısız olurlar. ha karşısındaki kişi de kendileri gibi salaksa zaten allah mesud etsindir.

  2) gerçekten öyle olan tipler

  bu tipler genelde duygu insanı olurlar. karşı cinste dikkat ettikleri yer göğüsler ve popo değil beyin ve kalptir. bunların ilişkileri de genelde çok uzun sürer zira bir kişiyle ilişkisi varsa o kişiye zaten deli gibi aşıktırlar. tek gecelik şeyler bunlara ters gelir, midelerini bulandırır. ha gerçi hayvani içgüdüler bunlarda da vardır fakat önplanda değildir ve karşı cinse "eşya" muamelesi yapmazlar. dış görünüşe önem vermem derken de zaten "hilkat garibesi olsun farketmez" demek istememişlerdir. zaten kafası çalışan çoğu insan bakımlıdır ve bakımlılık güzelliği/yakışıklılığı beraberinde getirir. eli yüzü düzgün olsun yeterci tiplerdir bunlar dış görünüş konusunda. kral insanlardır.
 • yonja tarzı siteler yerine http://www.uglypeople.com/ u kullanan insanlardır.
 • bu tiplerin çoğu aslında şunu kastediyorlar; -sadece fizik yeterli değil.-

  "fizik önemli değil" diyerek başlayıp devam ediyorlar; "yakışıklı olup aptal olduktan sonra neye yarar şekerim", "güzel olup kezban olduktan sonra neye yarar birader?" ee sonuç ?? sonuç şu; güzel/yakışıklı olmak zorunda banko zaten onu cebe koyalım ve başka şeyler de arayalım karşı taraftan.
 • "dış görünüş benim için çok önemli" diyen tiplerden daha az şey istemiyordur.
 • genellikle karşı cinsin çok yakışıklı - çok güzel ile eli yüzü düzgün tabir edilen tipler arasında skaladaki yerini umursamadıklarından bahsediyorlardır. yoksa kendisi çok güzel- yakışıklı olduğu halde çok çirkin birini seven istisnadır ve sözkonusu şahsın başka türlü kolay bulunmaz özellikleri vardır.
 • genelde ön yargılı insanların başında gelen ama dışarı yansıtmayan kimselerdir.
 • açık bir şekilde yalan söylüyorlardır.

  evet, dış görünüş önemlidir. ben güzel olmayan insanı sevmem,
  güzel olmayan insanla da konuşmam. işe bile sadece ve sadece
  güzel olanları alıyorum.