şükela:  tümü | bugün
  • bu amına kodumun çocuklarının dedeleri yapmaya çalıştı bir şey anladık, tamam. fakat yeni nesilleri nasıl oldu da bunlardan görevi devir aldı? hiç mi karı kız peşine düşen torunları olmadı? hiç mi "ya ne saçmalıyosun dede, baba bırakın dünyayı kendi haline eğlesin insanlar" demedi.

yüzyıllardır nasıl bir azim olum bu? niye insanlara çile çektiriyorsunuz siz, biraz rahat olsanız da insanlar da rahatlasa amk. psikopat orospu çocukları. kafayı yemişsiniz, insanlara da yediriyorsunuz.

hadi kurdun yeni dünya düzenini, bütün petroller falan da senin oldu. başın göğe mi erecek, n'olacak orospu çocuğu? sizde nasıl bir azim var ki yarını değil de 10-15 yıl sonrasını planlıyorsunuz hep? lan yazdıkça çıldırıyorum cidden, bu orospu evlatları nasıl bir tarikat? bi' salın dünyayı lan bi' salın, insanlar açlıktan ölmesin, ucuza yemek yesin, içki içsin; kutuplaşma olmadan yaşasın, istediği dine tapsın.

bu orospu evlatlarının yeni nesilleri şu an tablet falan da kullanmıyordur, kullandırtmıyorlardır. kullansalar belki youtuber falan olmak isterler, ne biliyim dünya devletlerini rahat bırakırlar... youtuber götlerin tek yararı da bu olur.

ulan neler dönüyor dünyada, ne gerçekler var... komplo teorilerinden bahsetmiyorum bile ki bunların gerçek olanları ve olmayanları tartışılır.

valla yazdıkça yazarım da artık sıkıldım görmekten, düşünmekten vs.