şükela:  tümü | bugün
  • bir çok muayene odası olan, ameliyathane, morg, uyanma odası, yataklı odaları bulunan, kalabalık bir sağlık personeline sahip, bir hastanede bulunması gereken bütün donanıma küçük farklarla sahip olan sadece diş ve çene ile ilgili hastane.
  • (bkz: dentistanbul)
  • ramazanda gidince bomboş olan yer. sadece burda mı böyle bilmiyorum ama ramazan öncesi tüm koridorlar bekleyenlerle doluyken , şuan hasta yok nerdeyse. tabi şunu belirtmekte fayda var, bahsettiğim yer devlet diş hastanesi. üniversite diş hastanelerinde böyle bi durum söz konusu değil, ümitlenmeyiniz hemen.
  • koskoca istanbul'da hemen islem yapan adam gibi diş hastanesi yok mu? herkesin parasi mi var da gidip disciye 200 300 lira versin biktim lan su ülkede yasamaktan biktim amk ölüyorum diş ağrısından artik müdahale sart siktigimin millet kiraathanesiymis hastane yapin amina kodumun cocuklari
  • edirne gibi illerde acil müdahalelerin 7/24 rahatlıkla(çünkü bomboş) yapılabildiği diğer tedavilerin ise uzman dişçi tarafından gerek gün içinde gerekse 1 hafta sonrasına randevu verilerek yapılabildiği kurum.