130 entry daha
  • hiçbir zaman yapmam bu mesleği, yapmak istemediğim meslekler sıralamasında başta gelir. milletin ağız kokusunu çekip üç kuruş para kazanıcağıma yerin dibine batsın o para diyorum. saatlerce bir hastanın ağızının içinde çalışmak kolay iş değil. diş çekimi, kanal tedavisi, köprü yapma, ölçü alma, hele implant kolay işler değil. mesleklere sallamak kolay tabi. herkes bulunmadığı mesleklere yatış gözüyle bakıyor tabi, normal. ama ben herzaman doktor ve diş hekimlerine saygı duyuyor ve önümü ilikliyorum. son olarak, diş hekimi kız arkadaşım vardı, bana; mimarlık ve diş hekimliği arasında bir karar vermem gerekiyordu ve dişi seçtim keşke mimar olsaymışım demişti. çok iyi anlıyorum onu.
  • başlığı açanın hiç 20 lik diş ağrısı çekmediğini anlıyoruz
  • hayatımda ilk defa temizlik yapmaya başladım. yurtta da elektrikli süpürge vs yok tabi. viledadan önce plastik süpürgeyle saçları tozları falan topluyorum. göt kadar odayı süpürüyüm derken belim tutuldu eğilip durmaktan. dişçiler sürekli eğilerek çalışıyo (capslock) vicdansız hayvanlar siz ne anlarsınız ulan (capslock) sinirlendiriyosunuz gece gece.
  • insana zorla küfür ettirmeyi sağlıyorsunuz. başta abim olmak üzere pek çok tanıdığım diş hekimi var, gayet de yorucu şartlar altında çalışıyorlar. her fırsatta belirli bir meslek grubuna yönelik bilip bilmeden böyle ithamlarda bulunmakla nasıl bir haz alıyorsunuz gerçekten bilemiyorum.
  • bok atılmadık bir bu meslek kalmıştı, atıldı tam oldu.

tanım: bok atılma eksikliği giderilmiş, insanların ağız sağlığı ile ilgilenen meslek dalı.

adetten not:mühendisspor
  • öğretmenler günü nedeniyle bir kaç gün diş hekimlerini linç edelim başlığı.

edit: diş hekimleri günüymüş. teorim çürüdü.
  • sen daha sevgilinin ağız kokusunu çekemezken diş hekimleri ne ağız kokuları çekiyor dedirten başlık
  • bu ciddi bir başlık mı ? hani şakaysa komik gerçekse daha komik muhabbeti tam bu başlıklık.

sen birinin ağız kokusunu iki saniye duyunca miden ağzına gelir, bu insanların işi bu anasını satayım. bu başlığı açan arkadaşın mesleğini pek merak ettim.
  • ağzını aç...
    iyice aç...
    oynama... oynarsan elim kayar dilini parçalarım!
    sakin ol..!
    çalkala...
    tükür....
    .
    .
    .
    .
    aaa... kamburum çıkmış... yata yata ?
115 entry daha
hesabın var mı? giriş yap