şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hakkında söylenecek çok şey var bu yüzden şu şekilde anlatayım:
 • uzun entry yazma ekolünden bir amca, ya da dayı ya da, abi. aman ne bileyim, ben sıfatlarımı ortaya kodum, almak isteyen istediğini alır, istemediğini bırakır.*sözlüğün yeni nesil alımını hayra yormak için elimize verilmiş bir kozdur aynı zamanda.

  ağnama*nın anlamını bilen tanıdığım ikinci insan. -teoride kendi kendimi tanıma gibi bir ihtimalin varlığından ortaya çıkarak ikinci diyorum. yoksa ilki yine ben...hehe-

  bunu bilmesiyle de kendisine -ağnadın mı lem? hehe. tarzı bir espri yapamamaktayım takdir edersiniz ki. şu an hüzne gark olmuş durumdayım.

  herkese yapıyordum halbuki bunu. yapıyor ve eğleniyodum. gözlerden okunan " ne gülüyosun mına koyim, ne dedim ki şimdi ben" bakışı da cabası.

  çok adisiniz sayın menteşe.
 • (bkz: bir sozluk yazarinin checklisti)
  kendi listesinin 25. maddesine onun yerine evet diye işaretlemek istediğim yazar. başkası yazsa o entry'i kesin ilk 10'da olurdu.
  (bkz: şükela)
 • doğum günü abisi.*
  saygılar sevgiler filan*
 • bugün onun yanına gidip deliler gibi içesim var. o doğumgününü kutlardı, ben de ölüm günümü. yine de, eminim çok eğlenirdik. o bana "saçmalama olm naapıyosun sen" falan derdi. ben de "boş ver be abi, hadi içelim" falan derdim. masamızda frambuazlı çikolatalı pasta olurdu. vs... sırf frambuazlı çikolatalı pasta için bile giderim yani yanına. ehehehehe....

  ps: hepi börtdey. sırf senin için nete girdim bugün.
 • (bkz: #16151183) numaralı entry si ile koparmıştır. gülerken sandalye içime kaçtı şerefsizim. heheh..
 • üşenmedim bütün entrylerini gün içinde okudum. neticede bundan daha sık aralıklarla yazmazsa yeni işyeri her neresiyse öğrenip başına arıza müşteri kesilmeye karar verdim. zira avuçla prozac içsem işe yaramayacak bir zamanda dakikalarca güldürdü beni. çok güzel yazmış ne yazdıysa.
 • sabırtaşı yazar kabilesinin kilometre taşlarından biri bu arkadaş. süper ötesi başucu eserlerinin yaratıcısı. kendi köşesinde, usulca, derinden derinden ilerliyor. muazzam tespitler içeren başlıklarında yazdığı uzun entryleri, onun ne kadar kaliteli bir yazar olduğunu ve sözlükte sabırtaşı yazar güruhunun aslında ne kadar da sağlam yazarlar barındırdığını gözler önüne sermiş halde.. kimi zaman gülmekten sandalyeden düşürüyor, kimi zamansa aklımıza gelmeyecek detaylara nokta atışı yapıyor. umarım hep bu şekilde, çizgisini koruyarak entrylerini işlemeye devam eder. sözlüğün, özellikle de sabırtaşı familasının böyle yazarlara çok ihtiyacı var. güç seninle olsun diyor, bol şukelalı entryler bekliyoruz kendisinden. takipteyiz..
 • entrysini beğenip ben de mesaj attım. kendisi bana "susam sokağında kırpık vardı hatırlıyor musun?", "ha bir de lavaşkiri reklamı vardı. nasıldı ya onun müziği" falan derken bir anda "du bir dakka ya ben nicki pepelope diye okuyorum... ruhi erkek ismi değil mi" dedi. ondan sonra bir daha haber alamadım kendisinden mesajlarıma cevap vermemeye başladı...

  şaka lan şaka. öyle bir şey olmadı. tam tersi "ben de evde boş boş oturuyorum. gel de bizim halıda bi güleşek la sıkıntıyı alır" dedi. ben de karşılığında "abi kısmetlisin benim de bugün işim yok güreşe karşı koyamam. geliyorum" dedim. "kısmetli değil kıspetliyim pepeciğim hahahah. prodüksiyondan kaçmadık. ev ahalisi de sırtımı yağlıyor" dedi. biraz korktum ama işin içinde grekoromen olunca teklifine hayır diyemedim. şu anda bol bol ekmeğe abanıyorum guvvetleneyim diye...