şükela:  tümü | bugün
 • şu videoyu izledikten hemen sonra başlatasım gelen kampanya. gerçekten, diş macununun kutuda satılmasında nasıl bir mantık olabilir?

  eve ketçap, mayonez alıyorum onlar kutuda değil. diş macunu neden kutuda?

  https://twitter.com/…vra/status/1088209540255023105
 • çok mantıklı. gidip bi çay demleyeyim bari
 • şimdi düşündüm de kağıt israfı hakikaten. düşününce daha bir ton böyle ürün bulunabilir. sanırım istifleme ve reyon düzeni için yapılıyor bu kutulama işlemi başka bir neden bulamadım.

  desteklenir kampanya çok var böyle boşu boşuna kutulanan ürün.

  ekleme: şu videoyu da ekleyelim.
 • çevreyi düşünerek, kesinlikle yapılması gereken. ancak hijyen temelli bir ürün olması, bazı marketlerde uzun süre bekleme ve tozlanacağı düşünülerek kutuda satılıyor olabilir...
 • desteklediğim kampanya. başlığın ilk entrisindeki videoyu izlemelisiniz.
 • ben bunların olmaması gerektiğini akıl ettim de, işte herkes senin gibi düşünmüyor. bu tarz düşündüğüm bir çok şey var aslında. ülkeyi bana bıraksalar birkaç günde izlanda seviyesine getiririm lakin baştanda dediğim gibi, sen düşünsen de başkaları senin gibi düşünmüyor bu yüzden toplumsal bilinç şart. toplumsal bilincin arttığı yerde yaşam kalitesi de artar. neyse bize de böyle göre göre öğrenmek ve aydınlanmak düşüyor. toplumsal bilinci daha yüksek olandan öğreneceğiz tabi başka nasıl olacaktı?
 • sacma kampanya.

  her kusu siktik bi leylek kaldi
 • mümkün olan hiçbir ürün kutuda satılmasın aslına bakılırsa. taşak geçme timinin öncüleri hemen dalmış ama... aptal herifler.
 • diş fırçası neden ambalaj içerisinde satılıyorsa, diş macunu da o yüzden kutu içerisinde satılmakta olduğu için saçma olan kampanyadır.
  milletin sikini, daşşağını, sümüğünü ellediği parmaklarıyla, taşıyıp, yerleştirip, rafta seçmesinden sonra; alıp, diş macunu ambalajını çamaşır suyuyla mı yıkayalım?
  ayrıca sırf zevk için reyondaki diş macununu ortasından sıkıp bırakacak orospu çocukları tanıyorum.

  zorunluluk editi:
  ketçap mayonez fındık ezmesi gibi ürünleri, kanayan diş etlerimize, fırça yardımıyla dakikalarca sürtmediğimiz için hijyen mantığınız ne yazık ki mantıksızlıktan öteye gidemiyor. gıda maddeleriyle diş macununu aynı kefeye koyan bünyelerinizi saygıyla, sevgiyle kucaklıyorum. ayrıca ketçap mayonez vs ürünün de paketli/ambalajlı versiyonu varsa onu da diğerlerine tercih ediyorum. doğanın anasını siken onca anlamsız hareket varken diş macunu kutusuna tepki gösterecek kadar hassaslaştıran pembe camlı at gözlüklerinizi çıkartın bi etrafınıza bakın aq.