şükela:  tümü | bugün
  • genelde dı$arı çıkarken en son i$ olarak tuvalette saç ba$ bakımı ve di$ fırçalama i$lemi kalır. dikkatsizsinizdir. i$te dı$arı çıkmak için giyindiginiz $eylere tam da bu anda sıçrar di$ macunu, sinirlenirsiniz. hele dı$arıda arkada$ınız farkederse küfredersiniz, beyaz beyaz ince uzun çizgiler en sevdiginiz t-shirt'ünüzün üstünde.
  • saatlerce ne giysem diye düşündükten sonra zar zor karar verdiğiniz t-shirtün üstüne ağzınızdan diş macunu dökülmesi üzerine oluşan leke.silmeye çalıştıkça daha da beter olur,sonunda öyle çıkarsınız dışarı.
  • yeni sac modelinize,yeni parfümünüze,yeni kıyafetlerinize dikkat etmeyen insannarın kesinlikle ve kesinlikle gözünden kaçmayan beyaz nokta."aa önündeki şey nea? çamaşır suyu mu değdirdin?öeöeöe"şeklinde karşımıza çıkarlar bu tip insannar.
  • bir arkadasınızı ` : femininkusturmak üzere : parti ortamıtuvalete girdiğinizde, üzerinize bir şekilde : alah bilir ne şekilde` diş macunu sıçramışsa, tuvaletten cıktığınız vakit "ooo babacım sende boş durmuosun hiç nihehaha" gibi tepkiler aldırtabilen leke türevi.
  • di$lerimi yariciplak fircalama nedenim.
  • en gicik edici yani islatip citileyince suda cozulup cikmis gibi gozukmesine ragmen sonradan guysinizdeki nem tamamen kurudugu zaman tekrar gorulebilir hale gelmesidir. oldurdukce dirilen troll gibidir, toptan yikamadan cikarmak icin atesle yakmak yada asit dokmek filan gerekir. wish de atilabilir, yalan yapiyor, gordum.
  • sperm lekesi gibi görünür. üzerinizde olsun istemezsiniz. sonra bi ton makara arkadaşlarla..
  • nasıl bir maddeden yapılıyorsa artık bu macunlar yapıştımı çıkmıyor.üretici firmalardan biri leke yapmayan macun çıkarsa yok satar kesin.lekeye karşı bir hınç beslenir ama elinizdeki macun tüpünden başka hırsınızı alabileceğiniz bir düşman da olmaz elinizde.onu parçalasanız belkide üzerinize sıçrayarak daha da çok leke yapabilir.amansız bir düşman işin özü.
  • kendisi olmadan kendimi tarif edemediğim leke türü.

en sevdiğim tişörtlerimin , sweetlerimin üzerine beyaz beyaz bulunmasıyla artık onsuz yapamdığımı anladım.

ne zaman kahavaltıdan önce giyindiysem mutlaka o gün pat diye üzerine diş macunu döker içine ederim . ulan insan nasıl bu kadar adam gibi diş fırçalamaktan aciz olabilir yahu ?

buradan isviçreli bilim insanlarına sesleniyorum : 35 milyon tane aynı tip diş macunu yapıp " bizimki daha çog beyazlatıyor hacü , walla bak " diyeceğinize köpürmeyen diş macunu yapın amk !
  • en çok sinir bozan şeylerden biridir.

--- spoiler ---

- oh be, sonunda leke çıktı sanırım. tekrar giyebilirim.

(10 dakika sonra leke tekrar belirgin olur)

leke: acımadı kiii, acımada kiii. nihahaha. gittim sandım değil mi?

- aaa yeter ama be. bir defolup gitmedin, 4 kere suyla yıkadım.

leke: gidemem... bugün beraber takılalım ya ben sevdim seni.

- tamam canım.

--- spoiler ---