• rusya ortadoğu araplar çin ve ab mevcut rejimin devamından yana.

rusya: ekonomik ilişkiler kılıfı altında rusların mevcut rejimi nato içinde muhbir ve truva atı olarak kullanması.

ortadoğu: rejimin sunduğu illegal para transferi ve uyuşturucu ticareti.

arap coğrafyası: rejimin idarecileriyle kurulan 100 milyarlarca dolarlık gayri meşru ilişki.

çin: ideolojik ve ticari.

ab: mülteci politikası konusunda akp'ye verdikleri 3-5 milyar avroluk kemikle düzensiz göçmenler için koruma faaliyet icra ettirmeleri.
  • basliktan ziyade; muharrem ınce, babala tv ye yine konuk olmus (17 nisan 2023) yayinlanma tarihindeki programda acin bir izleyin genclerle konusmasini… nasil insanlara bagirdigini, nasil kucumsedigini bir gorun… daha simdiden boyle ise iktidara gelirse kim bilir nasil davranir! kuzenini milletvekili adayi gosteren, 5li ceteden bas danismani olan vefasiz bir adam bence. bircok kez yenilmis, kibar ve naif bi adam olarak gordugum #kemalkicdaroglu ben de aday olmasin istiyordum ama biraraya getirdigi parti kitlesi ve tabani gercekten inanilmaz buyuk.. bu adam bunu basarabildi, birlesebildiler ise tek bir catida; mukemmel bir is yapmis demektir. dusunsenize saadet ve chp birlikte ya da mhp tabani… bu olaganustu bir birlik ve cok gogus kabartici ulkemiz icin. megalomanligi birakip, tek yurek olmalari sahane. bu yuzden hic elim korkmayacak oy vermeye…
    teror yuvasi chp demisler, abi bu secim parti yok birlestikleri partilere bir bakin allah askina ya! bu ulkenin gerceklerini de koseye atmayin. realist olalim ulkemizde bu sorunlara karsi. kendi halkina psikopat diyen bir muharrem inceye oy moy vermem ben!

kilicdaroglu'nu bende istemiyordum basta ama birde soyle baktim fotografa: (bkz: kılıçdaroğlu) gayet beyefendi bir adam, herkese saygi ile yaklasiyor, tv de istediginiz her soruyu sorabiliyorsunuz, ahkam kesip aga babalik yapmiyor, kendine yumruk atan vatandasi bile sikayet etmedi, ekrem imamoglu ve mansur yavas i secim donemlerinde cok destekledi ve guvendi. gayet de guzel savasiyorlar ahlaki.. neden bunlari da gormemeyi tercih ediyorlar anlamiyorum. sonuna kadar destekliyorum bu sefer…
  • (bkz: #143039242) ipucu olarak, her zaman bir yedekleri vardir.
  • söylenileni yaptıktan sonra, cumhurbaşkanı olacak kişinin ince, demirtaş ya da akşener olmasının dış mihraklar için bir önemi yok. önemli olan şey kimi istedikleri değil de, kimi istemedikleri. amerika'nın başını çektiği atlantik cephesi perinçek ve karamollaoğlu'nu istemiyor. erdoğan'a bayıldıklarını da sanmıyorum.
  • şu konunun konuşulması bile öyle büyük saçmalık ki,

dış mihraklardan kasıt nedir mesela?

pkk sizce bir dış mihrak mı yoksa iç mihrak mı? açık açık kemal kılıçdaroğlunu destekleyeceğini belirtiyor.

peki fetö sizce iç mihrak mı? o da açık açık kemal kılıçdaroğlu'nu destekleyeceğini belirtiyor.

abd başkanı biden erdoğan'ın gitmesi için muhalefeti destekleyeceğiz ve erdoğan'ı seçimle göndereceğiz. diye açıklama yapmıştı mesela biden bizden biri mi?

fransa ve almanya ab ülkelerinin iki lokomotifi ülke açıkça devlet televizyonlarından erdoğan düşmanlığı yaparken, kılıçdaroğlu övüyorlar bu normal mi?

bir de dış mihrak var dış mihrak var. bizi seven dış mihraklar var. bir de bizden nefret eden.

gardaşımız azerbaycan da dış mihrak aslında.

türk birliği ülkeleri de dış mihrak. mavi vatanı korumamzda en büyük katkıyı yapan libya hükümeti de dış mihrak. bu son saydıklarım da erdoğan'ı destekliyor.

bunlardan hangileri bizi seviyor onu da siz düşünün hangileri bizim iyiliğimizi istiyor siz karar verin.
  • hangi dış minnoş? amerika mı, suudi arabistan mı, rusya mı, yoksa iran mı?
  • ''dış mihraklar konusuna ben katılmıyorum'' ben demiyorum, sn. erdoğan kendisi diyor. buyrun kendi ağzından dinleyin. dış mihraklar yoktur, güçsüz devlet vardır
  • yıllardır kimi "inek" gibi sağıyorsa onu. yıllardır kime her istediklerini çatır çatır yaptırdılarsa onu. hı hı. ortamlarda dik dur eğilme falan dersiniz.
  • pek cok dis mihrak var, hepsininin isteklerini yazmak zor ama katarlilar tabii ki akp'nin kazanmasini istiyor.
hesabın var mı? giriş yap