şükela:  tümü | bugün
  • ekonomi bakanı zeybekçi'nin bugünkü açıklaması , hayır uruguay'dan sığır ithal ederken türk lirasını nasıl kabul ettireceksin adamlara o da ayrı mevzu
  • hepsini yapalım sayın bakanım bu iş huzur içinde çözülsün.
    gündemi mi değiştirmeye çalışıyorlar düşünmüyor değilim. bu açıklamaların bir izahı olmalı.
  • ıraktan ak-47 alırken türk lirası veririz.
  • akpli kafası bunlar!

"bah! bah seni döverin!
    155'i arıyim şindi!!
    hayiiiiiiin! vatan haini bunlağ!
    layiklik elden gidiyeah!!
    fetöcü vatan hayinleri bunlar!
    vatan hayiiiiniiii!!"
  • pratikte yaptık aslında tosun'u uruguay'a ihraç ederken 500 milyon türk lirası verdik
  • takas usulü de denenebilir aslında, sen bana sığır gönder ben sana dolandırıcı sığır göndereyim şeklinde
  • ortadoğu dikdatörleri ne zaman doların hegemonyasını bozmaya yeltense ipleri anında çekildi. bakınız saddam, bakınız kaddafi. akp'nin bu çıkışlarını uzun süredir takip ediyorum. bu, bu yönde verilen ilk sinyal değil. zarrab davası başladığından beri ara ara sesli dile getiriliyor. cesur ama tehlikeli çıkışlar bunlar. bir ekonomi politikası çerçevesinde yapılmış ülke yararını gözetmek için değil, tamamen amerika'ya blöf yapmak için yapılan bu hamleler, tayyip'in amerika'ya "beni gözden çıkarırsan ben de doları yok sayarım" demesidir ki bu artık ilişkilerin terminal döneme girdiğini gösteriyor. önümüzde şöyle bir çatal var, ya benimle bu evde aç, sefil, soğukta yaşamaya razı olursunuz ya da ben bu evden giderim. giderim ama giderken de kapıları üstünüze kitleyip benzini döker, çakmağı çakar, öyle giderim.
  • peşin alımlarda indirim de yaptırdık mı bizden böyüğü kalmaz.
    hayret, şimdiye kadar nasıl da kimsenin aklına gelmemiş acaba?
  • hep boş işler kur düşsün diye blöf çekmeler hayır işe de yaradığı yok.