şükela:  tümü | bugün
  • yeni gelen yeniden gelen yazar. yani ben ^-^
  • atatürk'e hakaret edenlerden hoşlanıyor diye belirttikleri kişi sanırım lord eddard stark nick'li yazar.

yazdıklarının hepsini okumadım ama gördüğüm kadarıyla hakaret söz konusu değil..

adama iftira atıp itibarsızlaştırmaya çalışmanız tanıdık bir davranış. geçmişte örnekleri var.

(bkz: adnan menderes)

15 temmuz gecesi işler sizin istediğiniz gibi gitseydi ve yakalansaydı eğer recep tayyip erdoğan.

edit: övgü bu entry'nin neresinde? kişilik bozukluğu zor. allah yardım etsin.
  • (bkz: av agir hewa walat disa ji hat)
    (bkz: av agir hewa welat disa hat)
    (bkz: av agir hewa welat)

yukarıdaki hesapları yöneten kişinin diğer hesabı.

kürtçülük yapmak ve aynı nick kullanmanın yanısıra aynı gün girilen entrylere bakılabilir. aynı gün girilen entrylerde ya ikisi de türkçe karakter kullanıyor, ya ikisi de türkçe karakter kullanmıyor. yani entryleri ya aynı telefondan ya da aynı bilgisayardan giriyor.

bunu yanında the red pill başlığında "kadınları s*kin s*kin s*kin" diyecek kadar da terbiyeden yoksundur. sözlükteki feminist tatlı su solcuları savunabilir, buyrun.
  • "kadınları s*kin s*kin s*kin" diyecek kadar da terbiyeden yoksundur."

efenim rızalarını aldıktan sonra sevişin manasındaydı o. ki zaten ilgili entry'de belirtilmiştir. lafımın arkasındayım.

terbiye dersi vermeye kalkan bazı xıyarlar ellerinde herhangi bir ispat olmadan yanlış bilgi verip aklınca hedef göstermeye çalışacak kadar da terbiyelidir. öyle bi temiz aile çocukları yani.

dezenformatif ibneler sizi:)

ismi uzun olan diğer yazarla ilgili fiziksel bağlantılarım yok. severim o ayrı. (bkz: severim iyi çocuktur)

edit: sikişmek sevişmekle başlar :)) olur öyle. ayrıca ekran görüntüsü almanıza gerek yok. kendinizle karıştırmayın.
  • yazılarında sürekli türk insanına, türk tarihine ve türkiye cumhuriyeti'ne hakaret eden kürt milliyetçisi yazar. ettiği tüm hakaretleri toplayıp nickinin altında topladım. ne kendisi gibi küfürler ettim ne de bir hakaret ettim ama iki yazım da aynı gün silindi. bunu iki kez yaptım ikisi de aynı gün gge yedi. kendisine çok bulaşmayın. mümkünse bu yazılarını şikayet edin. hakaret içeren entryleri silinmediği gibi siz bunu dile getirdiğinizde de gge yiyorsunuz. yani bir şekilde size gge verme yetkisine sahip. ne demek istediğim umarım anlaşılmıştır.
  • (#71183986) anlıyorum aslında. bu topraklara adam kayırma kültürü o kadar sinmiş ki en ufak bişey de hemen "aha işte bunu kayırıyorlar, sözlükte tanıdıkları var kesin" gibi laflar edilebiliyor.

yavrum, sözlükten tanıdığım herhangi bir yönetici yok. hayır sözlük yöneticileri "bölücü"* filan da değil.

sen yazdıklarınla beni hedef gösterip bana iftira atıyorsun. aklınca o sakil argümanlarını beni susturmaya çalışmak için kullanıyorsun. hepsi bu.
  • milletin baslik altina saldirip sonra ben aslinda ard arda entry girmedim diyebilecek kadar kivrak bi karakter. ona hakaret etmedigimi iddia ettigimi soylemis. ben sana hakaret etmiyor degilim, sozluk yonetimi izin vermiyor. verse ben sana hakaret etmekte beis gormuyorum disahat bence hakaret edilebilecek seyler yapiyorsun dedirten yazar.

kivirsin dursun, cani isteyen bir benim baslik altima ve entrylerime baksin, bir bakin bakalim kimsenin baslik altina gidip rahatsizlik vermis miyim?

bir de bu arkadasin entrylerini takip edin, butun gun insanlarin nickaltlarina saldirip provokasyon pesinde.

entrylerimizi sildigimiz icin sikayet etme disahat. sana sevgi dolu siirler yazmadikca bu entryler patir patir gidiyor. nedir ozelligin anlamadi kimse.

klasik turkiye hikayesi sanirim, birilerinin bi yerlerde bildikleri mi var artik nedir. cok soylemeyelim, bunu da sildirmesin.
  • bizim vizeler iptal oldu ama helal olsun erdogan reise. giricez dedi girdi. yuru be reyiz diye insani sevklere getiren keyiften keyife kosturan yazar. geliyoruz disahat. sanli turk ordusu geliyor. *
  • geliyoruz filan diyen bazı veledlerin amerika'da fink atıyor olması.... demek ki conilerle takılmayı seviyor. tutan yok. buyrun.
  • isler ciddiye binince turk halki ve askeri hakkinda agzinin ayarini tekrar yerine toplamis yazar. o kadar farazi konusuyordu ki, benim icin "firsatini bulsa yurtdisina kacar" demisti. simdi tespitlerinin ne denli yersiz, nasi farazi ve dayanaksiz oldugunu, hic bir bilgiye sahip olmadan sadece saldirmak icin soylenmis laflar oldugunu bir kere daha gorebiliyoruz. sen o farzedislerindeyken ben burada sana keyifle guluyordum dedirten yazar ayni zamanda.

vatan sevmeyi oyle anlamis ki, vatan seven kimsenin yurtdisina cikmamasi gerektigini dusunuyor. bu baglamda aziz sancar'in da yurtdisina cikmasi onun vatani sattigina delalet ediyor. mantiga depar at.

bazi halklar vardir, butun uyelerini asker olarak kullanmak zorunda kalir.*

bazi millet vardir, ordusunu kurmustur, bazi vatandaslarini asker yapar, bazilarini akademisyen, bazilarini manav, bazilarini sanatci.

kendi devleti olmayan halklarin bilmemesi normaldir, tecrube eksikligi.