şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz günlerde bi boşluk anımda okuduğum yazar arkadaşın değişim tavsiyesidir.
    mantıklıdır.
    birbirimizden başka kim kaldı ki çevremizde boş insanlarla boş muhabbet etmeye vakit yok kaliteli insanlarla şöyle çıtırdan birkaç birşey içmek çok iyi geliyor.
    uzatmıyorum kadıköy civarı olan hanımefendiler gelin çaydır kahvedir 2 muhabbetin belini kıralım.
  • sosyallesmeye karar verdim sozluk. ben bıcır bıcır, konuskan ve neseli bi kadındım. insanlar enerjimi yukseltiyordu, bi sessiz oldum, kurudum kaldım, kendimi soyutlayınca.
    bası dolu bası bos muhabbet edip kikirdicek arkadas arıyorum. ihihi. su an atakent arenapark hayal kahvesindeyim. bi kahve ısmarlarım size buralardaysanız.... kadınlar tercih sebebim ama cinsiyet fark etmez poncikler;))))
  • kıbrıs'ta yaşayan sözlük sakini kadın göremediğimden beni ilgilendirmeyen başlıktır.
  • hahahahhahaha..
    yukarida yer alan entry soyle..
    "böyle güzel, ferah bir günde. istanbul'da mangal, çay ve alkol eşliğinde ormana gitmek isteyen varsa buyursun.
    tek sarmıyor, etrafımdakilerin muhabbetide baydı artık."

ormanda yeni tanistigi hatunla mangal, raki ve (ne alakasi varsa) cay uclemesi yapacakmis arkadas..

nick de manidar : @aydurbigorenolicek

vay ayı vay...
    orman senin icin dogru adres yavrucum..
  • işte bunlar hep atlatılamamış ergenlik sendromu bu arkadaşın yaşı 35-40 arasında değilse ben de hiçbir şey bilmiyorum.

adam direk orman diyor hahaha yeşilçam'ın bilinçaltı bunlar.
  • hah işte aradığım tam da bu. kahve içip bomboş konulardan konuşacağım bi arkadaş. cidden yaşlanıyorum galiba. arkadaş istediğime göre.

helsinki demeye dilim varmıyor ya allah kahretmesin. samanlıkta iğne arıyor gibiyim. yine de bu burada dursun.