• normalde hiç öyle biri değilim ama bundan sonra olmam gereken tavır şeklidir. bu zamana kadar sıcakkanlılığın hiç faydasını görmedim.
    son olarak bu düşünceye beni iten herkese teşekkür ediyorum.
  • herkes arkasından "şımarık, götü kalmış" falan der, ama selam almak selam vermek için uğraşırlar...
  • mesela ben. karakterim el vermiyor. napayım yani hiç tanımadığım veya yeni tanıdığım bir insana neden askerlik arkadaşımmış gibi davranayım.
  • az insan çok huzur düşüncesini hayat felsefesi edinmiş kişidir.yaratilis icabı bu şekilde görünüşü de varsa insanlara soğuk görünür.herhangi bir çaba göstermesine gerek kalmaz.
  • mesafeli olmanın en iyi yanı budur; kararlarını sorgulayamazlar, düşüncelerini yargılayamazlar, ve sen izin vermedikçe, hayatına dahil olamazlar
  • dışları çıtır içleri yumuşacık krema dolguludur.
    samimiyetsiz bir davranışta asla bulunmaz , sevmedikleri insanların yüzüne gülmez , nezaketen iltifat da etmezler.her zaman söylediklerinde dürüst güvenilirler
    ayrıca böyle bir sevgiliye sahipseniz gereksiz kıskançlık krizlerinin yanından bile geçmezsiniz e daha ne olsun
  • çünkü siktiğimin yerinde ülkenin yarısından fazlası haddini bilmiyor.

çünkü kadın erkeğe sıcak davranınca bana verecek oluyor,

çünkü erken kadına sıcak davranınca bana yazıyor "keriz" oluyor,

çünkü biraz sıcak davranan insanın sizden korktuğunu veya çekindiğini sanıyorsunuz,

çünkü biraz sıcak davranınca ilk fırsatta enayi yerine koyup sikmeye kalkıyorsunuz (hem madden hem manen)

bu liste daha da uzar gider. doğru yolda olan insandır.
  • 2 yıl öncesine kadar benimdir. dışardan ölçer biçerim sonra ona göre davranırım derim herkes de bana ya x sen aslında sufle gibiymişsin der.

fazla eleştiri alınca inceden değiştim
  • dondurma derlerdi bana. soğuk ama tatlı. şimdi sadece soğuğum galiba.
  • oğlak burcu kadını.
hesabın var mı? giriş yap