şükela:  tümü | bugün
  • futbol hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü engellediğim yazar. hayrını görsün.
  • sözlükteki en salak yalana iddia atmış bir ergen. yeni doğurmuş bir kediye süt almışlar da kedi pınar marka diye içmemiş. ıyyyy, bunu bile utanmadan yazacak biri daha ne yalanlar söyler. allah bizi böylelerinin şerrinden, fitnesinden uzak tutsun.

(#77302011)
  • biz capsimizi aldık adli mercilere ilettik. gerisini o düşünsün.
  • burak yılmaz ve onur bilmemkimin kadro dışı kalması başlığında, ne alakaysa, trabzonlular için akıl almaz laflar eden yazar: #83259018
    edit: ilginçtir devam da etmiş: (bkz: trabzon şehri yeryüzünden silinsin)
  • trabzon şehri yeryüzünden silinsin başlığıyla nefret suçu işlemiştir, ha peşine düşecek değiliz, ama notunu aldık kendisinin
  • nefret suçu işlemiş, faşizan entryler yazan suser. capsleri alınmıştır. umarız aynı cesareti ?! mahkeme karşısında da gösterir.
  • sözlük'teki sonu muptezel ateist gibi olacak yazar.

kronolojik olarak, önce ilgili entry silinecek. daha sonra bir ay süreyle lanetli çaylak olacak. geri geldiğinde karşısına aldığı yazarlar girdiği her kural dışı entryi şikayet edecek. muhtemelen bir kez daha lanetli çaylak olacak. bu kısır döngü bu şekilde devam ettikten sonra gg entry sayısı hızla artış gösterdiği için leyla olacaktır.

at fava bekle
  • klasik trabzonsporlu lincine mahkum kalmışım da haberim yok :)

arkadaşlar, göte göt demenin kanunen bir problemi olduğunu düşünmüyorum. keza her iki beste de tribünde zilyon kere söylendi, ekmek çıkması zor yani.

nefret suçu mu? pohahaha. 100 yıl önce trabzon topraklarının adını yazmak nefret suçuymuş... vay be :)

herhangi bir entry silmiyorum, meraklanmayın. buradayım, devletin savcısının hakiminin işi gücü vardır boşa da meşgul etmeyin. dediğim gibi ekmek çıkmaz size.

edit:
    ulan yalnız ne güldüm yaa.. nefret suçu işlemişim hdjslsşsjdjsapan mahkeme bana müebbet verecekmiş fkslsşskdıso valla siz trabzonluların bu huylarına bayılıyorum ya devam edin :)
  • tegmenberrendo'nun 1230 entry'si içinde tek haklı olduğu entry bu pezevenk için girilmiştir.
    tegmenberrendo bile bunun yanında sütten çıkma ak kaşık kalıyor. düşünün gerisini.
  • beton adam nickli kullanıcı hakkımda atıp tutmadan evvel özel mesaj ile ettiği küfürleri, yaptığı seviyesizlikleri de yazarsa memnun kalırım. gerçekten zeka konusunda bölgesel bir problem var, belli bir noktadan sonra ı-ıh, olmuyor. neyse size daha fazla cevap vermeyeceğim.

2011'de ektiğiniz kin ve nefret tohumlarını, 2014'de rize'de otobüsümüze suikast ile taçlandırdınız. birileri unutsa dahi biz unutmadık. elinizden geleni ardına koymamanız dileği ile, bekliyorum.