• (bkz: bunu sana demiştim) adlı efsane bir güne mutlu başlama şarkısı yapmışlar.

(bkz: tuğçe şenoğul) ile daha fazla çalışmalarını temenni ettiğim elektronik müzik grubu.
  • spotify’da daha fazla şarkılarını dinlemek için profillerine girdiğim, fakat henüz 1 şarkıları olduğunu gördüğüm türk elektronik müzik grubu.

gelecek şarkıları heyecanla bekliyorum, son zamanlarda ülkeden çıkan en kaliteli işlerden birine imza atmışlar.

(bkz: bunu sana demiştim)
  • kendileri ile tanıştığım şarkı bunu sana demiştim. parça çok başarılı , ne yalan söyleyeyim klibi pek beğenemedim ama gram umrumda değil. spotify'da loop'a alıp izmir-urla arası 20-30 kere dinliyorum.
    parçanın linki bunu sana demiştim
    buraları okursanız takipte ve beklentide olduğumuzu bilin. devamını bekliyoruz.
  • tuğçe şenoğul ile olan 2. çalışmaları için:
    https://open.spotify.com/…si=1_xaogp1tuudlk5gmb7xqa

(bkz: bu rüya değil)
  • son yıllarda dinlediğim en iyi elektronik türkçe müzik olabilir. gerçekten tebrik ederim. buraları okuyorsanız saygılarımı sunarım. özellikle yaptıkları remixin tuğçe şenoğul un nakaratında "bunu sana demiştiiiiim" derken o sesinin bi alt tonda bırakılmasına bayıldım. kulağımı tırmalıyor ama bağımlılık yapıyor bir yandan da.

şunu bırakayım :
    disco tarantula, tuğçe şenoğul- bunu sana demiştim ( remix )

ancak klibi hiç beğenmedim. hiç klip olmasa olurmuş.
    özetle daha fazla çalışmalarını dinlemeyi istediğim ve başarılarının devamını dilediğim elektronik müzik grubu.
  • acaba diyordum , kendileri hakkında bir yazı bulur muyum , buldum. son dönemde dinlediğim ender tatlı grupblardan. bunu sana demiştim parçası gerçekten harika. rastgele şekilde bunu önüme sunan spotify'a teşekkürlerimi bir borç bilirim. aynen böyle devam gençler !
  • kim bu disco tarantula yahu daha çok çıksın karşımıza..bunu sana demiştimi dinlerken hem yükselip hem düşüyorum..muazzam bi parça olmuş,bu entryleri okuyup yeni şarkılar yaparlar umarım..
hesabın var mı? giriş yap