şükela:  tümü | bugün
 • türkiye edisyonu 1 kasım tarihi ile raflarda yerini almış olan dergidir. henüz incelemedim ancak 9 liranın piyasaya giriş fiyatı için biraz yüksek olduğunu düşünüyorum. çipet pet
 • popular science 3.5 tl'lik fiyatıyla ülkeye giriş yapmış hatta bir seneyi aşmış olduğu halde zam yapmamışken yüksek bir fiyattan giriş yaparak bir nebze olsun kendi ayağına kurşun sıkmakta olan dergi. 9 tl harbiden çok pahalı ancak televizyonunu tutkunu olan benim gibilerin de kesin alacaklardır. doğuş grubunun dergilerini tutumlarından ötürü, tubitak'ın tubit-ak olmasından ötürü almadığım eski dergilerimden geriye bir tek popular science türkiye kalmışken iyi bir haber bu.
 • discovery networks asia-pacific tarafından yayımlanan dergi.

  http://www.discoverychannelmag.com/
  https://www.facebook.com/…0212780804&type=1&theater
 • twitter adresinden yarışma düzenleyip, yarışmada kazandığımı bildiren bir mesaj attıktan sonra iletişim bilgilerimi isteyip de vermeme rağmen hediye dvd'mi göndermeyen dergidir.
 • fiyatı pahalı olmasına rağmen, verilen paranın da karşılığını veren dergi bence. memlekette okuyacak bilim dergisi kalmamışken, through the wormhole' lu, stephen hawking' li dvdler vermekte gönlümü fethetmektedir. popular scienceın aksine robot teknolojisi ve yeni çıkan süpersonik arabalarla kafayı bozmamış bir dergi olarak da daha tercih edilebilir bir dergi benim açımdan.
 • populer science balonundan sonra ihtiyatla yaklaştığım fakat şimdiye kadarki performansı itibariyle gayet okunur, güzel bir dergi olmuştur. özellikle son sayıdaki tac mahal ve insan ilişkisi (tüm tarihi eserlerle ilgili düşündürüyor insanı) ve himalayalardaki high route'lar hakkında yazı şahaneydi. ng kadar klas değil, bi' parça pop ama iyi dergi.
 • temmuz sayısını bayiilerde göremediğim dergi. başına birşey mi geldi diye meraktayım.
 • bugün ilk defa aldım. her zamanki sabırsız halimle dayanamadım otobüste açıp okumaya başladım. inanılmaz bir şeydir ki editör yazısından başlayıp hiçbir yazıyı atlamadan okumaya devam ettim. ben ki bilim teknik, national geographic okuyan biri olarak hep atlar atlar sevdiğim yerlerini okur bırakırdım dergiyi ama bugünkü modumdan mıdır, beni bile yakalamayı başardıklarından mıdır bilmem, hiç sıkılmadan, hiç atlamadan okuyorum. üstelik daha en heyecanlı kapak konularına gelmedim bile.. tek bir sayıyla, üstelik daha tamamını okumamışken, dergiyi değerlendirecek değilim ama ikinci sayıyı alacağıma neredeyse eminim. yıllar sonra elime aldığım süreli bir yayın için "işte dergi!" dedirttiler. tişikkirlir sipirmin!

  eklemeyi unutmuşum. bir de belgesel veriyor dergiyle beraber. henüz onu da izleyemedim gerçi de o da güzeldir bence:)
 • sanırım takip eden kişi sayısı fazla değildi ve dergi yayından kaldırıldı. oysa gerçekten baştan sona çok severek takip etmeye başladığım bir dergiydi. hakkında bir bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.