• heavy rain'in başlattığı '' yapılanlara göre şekil alan oyun '' tarzında, yapımı süren 2012 civarında çıkacak bir oyun. '' şekil alma '' olayını daha geliştirmişler. en ufak hareket, mesela ister bir adamı öldür ya da öldürme, öldürürsen olaylar başka yöne kayacak, öldürmezsen başka yöne kalacak şeklinde.
  ayrıca yapımcı arkane studios'un dediğine göre oyuncunun tamamiyle özgür olması için ellerinden geleni yapıyorlarmış.

  hikaye şöyle:
  bir imparatorun yakın korumasıyız, ama üstün özelliklerimiz var hem yakın dövüş hem büyü konusunda. adamımız düşmanlarımız tarafından oyuna getiriliyor ve zindana atılıyoruz. zindandan çıktığımız zaman aklımızdaki bir tek şey var intikam.

  son olarak oyunun arkasında harvey smith ve viktor antonov var.
 • fps olacakmış oyun. yani kişinin gözünden göreceğiz dünyayı. keşke assassin's creed ve splinter cell gibi tps olsaydı. yine de gizlilik olsun çamurdan olsun diyorum. beklemedeyiz.
 • ilk trailer' ı geldi :

  http://www.youtube.com/…t=g2e0bd7ffaaaaaaaaaaa&hd=1

  videonun altındaki yorum harika olmuş:

  "typical? bethesda , starts in a fucking jail."

  oyun da assassin's creed' in fps hali sanki.
 • yapmcısı harvey smith'in söylediklerinden sonra bugün yayınlanan trailer'ı izleyince heyecanlanmamak elde değil.

  harvey smith ne demişti:

  * oyuncular idiot değil. bu yüzden fallout ve skyrim gibi oyunları hiç unutmayacaklar. işte biz de böyle bir oyun yapıyoruz.

  güzel olacak bu oyun.
 • beni asosyal yapacak olan oyun. belki abartıp başından kalkmayıp susuzluktan ölebilirim. evet.
 • bethesda yine yapacağını yapmış :

  gereğinden fazla güzel bir cinematic videosu ile bünyeleri kekeme bırakmıştır.
  dört gözle bekliyoruz ne diyelim...
 • fragmanını izledikten sonra heyecanımı katlayan oyun. çok iddialı geliyor. bekliyoruz.
 • fps assassin olacağımız bethesda oyunu.hikaye güzel,ortam hoş,grafikler skyrim gibi iyi olursa bir de role playing i iyi ayarlarlarsa...fazla söze gerek yok zaten "badassda" yapıyor yapacağını.
 • eğer fragmanında görülen sahneler gameplay ise sanırım steampunk bir assassin's creed / mirror's edge / bioshock kırmasıyla karşı karşıyayız. her üçünün de hastası olan biri olarak dadından yinmez diyorum.

  yalnız şöyle bir durum var ki oyunun web sitesi http://www.dishonored.com/'daki screenshot olmamasını umduğum resimlerde ortam 23 nisan kutlaması renkliliğinde. fragmanda gördüğümüz iç karartıcı (iyi anlamda), distopik ortamdan eser yok. umarım oyun böyle değildir.
 • arkane studios tarafından hazırlanan, bethesda softworks tarafından yayınlanacak steampunk, stealth action fps oyunu. 2012 yılında ps3, xbox360 ve pc için çıkması planlanıyor. imparatoriçeye düzenlenen suikast, üzerine kalan baş koruma corvonun hikayesi anlatılmakta. beklemedeyiz.

  http://www.youtube.com/watch?v=iz___7wu64y&ob=av3n

  aha bu da resmi sitesi;

  http://www.dishonored.com/
hesabın var mı? giriş yap