şükela:  tümü | bugün
  • dişi kedi sevilmekten sıkıldıysa kibarca uyarıyor sal beni diyor adeta, erkek kedi ise şapşal oluyor genelde ayni erkek insan gibi daha düz çalışıyor beyni, erkek kedi disi kedinin bi kac level daha gevşeği, köpeğin ise bi kac level kasıntı hali gibi.
  • dişi pati atar erkek tırmık, diş, hengamede nereyi eline geçirirse kan revan eder.
  • 9 yaşında bir tekir model erkek kedim var. ilk 4 sene bir kere bile sevemedim. sevdirmedi. kucağa gelmek, önüme yatmak, sürtünmek gibi hiç bir şey yapmadı. suyunu ver, mamasını ver, tuvaletini temizle. arada bir gelir patiker gider. mekana çökmüş mafya gibiydi. son 5 senedir yavaş yavaş sevdirmeye başladı. tam manyak, psikopat işte. oysa oysa başkalarının ne gğzel dişi kedisi var. sevgi yumağı.
  • 2 dişi kedim var ikisini de kucağıma alıp sevebilmek için evin içinde kovalamaca oynuyoruz.onda da eğer yakalayabilirsem 1 dakika falan sevebiliyorum. 1 kere ya 1 kere bile kucağıma gelip sev beni demedi namussuzlar.
  • dişi köpek beslemek hepsinden öte bir duygu. kızımın kokusuna ölürüm.
  • erkek kediler -genelleme yapmak istemem fakat- daha oyuncu oluyor dişiler daha çekingen.

görünüş açısından dişi zarif erkek tatlı. allahım hayır kedilerin hepsi tatlı!!!
  • senelerce hem dişi hem de erkek kedilerim oldu.

dişiler sürtük, erkekler de köpek gibi bağlıydı. dişiler aşırı hareketli, erkekler tembel hayvandı. dişiler minnetsiz, erkekler minnettardı. dişiler saldırgan, erkekler uysaldı.