şükela:  tümü | bugün
  • ne demek istediğini anlatmaktan aciz insanlar için kullanılarak içi boşaltılmaması gerekilen, makam/mertebe/kişilik.. kavramlara haksızlık etmeyelim..
  • genellikle yavşak olurlar
  • o değil de, keloğlan masallarındaki "dev anası" tasvirine en çok uyan tanımlardan biri.

hani dev anası keloğlanı yemek ister ama keloğlan "çok susadım, hiç değilse şu kevgirle bana dereden su taşı da içeyim, sonra yersin" filan diye kandırır.
    dev anası da sürekli su taşımaya dereye gidip eve döner durur, en sonunda çatlayıp ölür filan.

dişi troll işte.

(offf o masal kitabındaki bir dev anası çizimi vardır ki, monstrous manual'a bile girerdi be.)
  • herr mannelig sarkisinda bahsi gecen troldur.
  • aslında biraz böyle ayı gibi kaçtı başlık ama kendileri bağğyan lafını sevmedikleri için, başlık bu hayvani şekle büründü.

neyse efendim son zamanlar bir de bunlar türedi, bayan olmalarından mütevellit insan kötü de bakamıyor, yani yıllarca sıçmadıklarına inanan bir nesil olarak şimdi de troll olamıyacaklarına inansam da var bunlardan. genel format türk erkeğini itin götüne sokmak olsada içlerinden hoş yazarlarda çıkmıyor değil hani.

ama onlarda haklı be, yıllarca bu sol framde ''türk kızları gitsin x kızları gelsin'' derseniz olacağı bu işte, delirtip troll yaptınız en sonunda hepsini.

author'un ceremesini biz çekiyoruz şimdi...

ccc üşüyoruz author reyiss ccc
  • bildiğin trollün dişi olanı. pek bulunmaz. troll olabilmek için gereken karakter özellikleri ile alakalı galiba. orospu çocukluğu, hayvanlık, vicdansızlık, gizli veya açık ibnelik bulundurmak gerekiyor. infial yaratmaktan haz almak gerekiyor. kadınlardan her şeyi beklerim, tamam, ama ne yapsalar bizim sözlükteki trollerin yaptığı gibi olmuyor.

kendisi bir yerlerde şöyle tasvir edilmiş:
    http://i77.photobucket.com/…craftsamwise013csi1.jpg
  • (bkz: trolliçe)
  • başarılı örneklerinden biri emilianatorrini idi.
  • erkek versiyonları her konuda, her yerde, her zaman trollük yapabilirken, bu ablalarımız seri üretimle fabrikadan çıkarılmış gibi yalnız erkekler ve cinsel ilişkiler üzerine trollük yapmaktadır. bi erkek troll bu kadar karı karı karı muhabbeti yapsa abaza sapık mal deriz en çok da yaratıcılık yoksunu deriz herhalde.

dişi troller lütfen komik olmaya çalışacak yeni konular bulun, ahalicek sıkıldık. bu arada evet, (bkz: herr mannelig)