şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandır seks yapmamış bir yazar. yoksa entry'lerinde sürekli dişiyim demesinin başka bir açıklaması olamaz.

(bkz: #49632485)
    (bkz: #49632393)

edit: nickini de şimdi farkettim. onda bile dişi varmış.
  • dişi kişilik. dişi olduğunun her fırsatta söylüyor kendisi. dişi kartal. sanırım beşiktaşlı. bu arada kendisi dişi.
  • sözlükte jean darc rolünü en rahat oynayabilecek kişi olmasına rağmen bana en zor anda verdiği inanılmaz büyük destek sayesinde kendisine aslan yürekli richard rolünü uygun görmekle birlikte istanbul dışı iş dönüşü bana hazırlayacağı yemeklere karşılık eşiyle kendisine alacağım pastalarla ziyarete gideceğim büyük yazar.tek kusuru beşiktaşlı olmasıdır.
  • spoiler ibaresi koymayı bile becermekten aciz, uyarıldığında "boşloğo bokmo o zomon" diye kendini savunan ve "bunu sen hak ettin" diyerek başka bir spoiler veren kezban yazar. rastgele baktığım birkaç entry'sinden öğrendiğim üzere kendisi dişiymiş.
    ayrıca:
    (bkz: bihaberi bir haber diye yazan insan)
  • kindar ve terbiyesiz insanlardan hiç hoşlanmayan bir yazar aynı zamanda.
  • https://hizliresim.com/pe3pxq

insan gibi uyardığınızda noktalama işaretlerini "kullanası gelmediğini" beyan eder yazar.

işte yeni nesil yazarlarda aradığımız süper özellikler bunlar. türkçe'ye uygun yazmanın içinden gelmemesi.

edit: (bkz: engelle butonu)