şükela:  tümü | bugün
  • toplumda bir kadın olarak değil, bir birey olarak başarı elde eder.
  • genelde diğerine göre daha iyi sevişir.
  • bir duruşu olan kadındır!

(bkz: o duruşa bi vuruş kaç kuruş)
  • seksi bir kişiliği varsa neden olmasın, diye sordurtan kadındır.
  • kişiliğin dişilikten daha önemli olduğunu bilen kadındır.
    kadın olmaktan ziyade kendisine insan olarak değer verilmesini ister; kadın veya erkek olmanın sosyal ilişkilerde, iş hayatında önemli olmadığını bilir ve ona göre davranır...
  • kendi ayakları üzerinde durur, kendi kararlarını kendisi verir, asalak değildir.yeri gelir erkeğine laf sokar, yeri gelir erkeği için yapmayacağı şey yoktur."sevgiliniz yanınızdaysa cüzdana ihtiyacınız olmayabilir" ya da senin "2.500" türk liran benim mazot parama yetmez de demez. kendisi 25-30 yaşında olup ta 55-60 yaşında bir erkekle evlenip,flört edip "ben onu çok seviyorum yeaa" da demez. hayata pozitif bakar,kendi ayakları üzerinde durduğu için gelecek kaygısı çekmez gelecek korkusu yoktur.dişiliğini hayatta değil yatak da kullanan kadındır bu da normaldir.
  • iş hayatında çok az rastladığımız kadındır. çünkü ben öyle kadınlardan değilim diye serzenişte bulunan kadınların yine birçoğunda kuyrukları sıkıştığı zaman gördüğüm durumdur.
    özellikle kendini seküler gören, eğitimli ve sözde modern görünümlü ilkçağ kadınlarında çokça rastlanır.
    özellikle para avcıları var ki düşman başına!
  • biri;
    - hocam işletmeleri meslekçiler kendileri paylaşsın.
    + biz hazırlayıp veririz, seçmiyoruz hocam
    diğeri;
    - ama hocağğm (burda miyavlama var) bana gelen işletme çok uzaaaak
    + ahmet hocamla değiştirin hocam..
    *başka sözüm yok..
  • bir kadın eğer işine yarıyorsa istediği her şeyini kullanır. erkekler de kullanır. insan zekasını bir takım etik dogmalar için yok etmekten vazgeçelim.
  • bugünün toplumunda kabul görmez. ne işi ne kişiliği ne de sevgisi. asla kabul görmez. parası varsa anca, belki.