şükela:  tümü | bugün
  • uyuşmama durumunda tekrar tekrar anestezi uygulanır, dolayısıyla damak ve diş eti delik deşik olur. deli eden durumdur, uyuşup uyuşmadığını anlamak için her defasında acı çekmek ve beyinde şimşekler çaktırmak gibi olaylar yaşamak zorunda kalınabilir.

    (bkz: kanal tedavisi)
  • iki doz morfinden sonra üçüncüsünü de yediren durum. diş halen uyuşmamıştır ve koltukta düşük bütçeli bir gerilim filmindeki ilk kurban gibi çaresiz kalakalırsınız. ancak tedavi bittikten sonra eve giderken morfin etkisini gösterir ve aynaya baktığınızda bir elephant man ile karşılaşırsınız hatta ufak bir makyaj hilesiyle bülent ersoy'a bile dönüşebilirsiniz. dişçinin uyarısı ve morfinin etkisi üzerine, yemekle birlikte kazara kendi etinizi de ısırıp yememek için bir süre aç kalırsınız. sonra neyse ki iner, ama arkadaşlarınızın ileride şantaj yapmak amacıyla çektiği fotoğraflar kalır.
  • bugün başıma gelen hadise. zaten dişçiden fazlasıyla korkuyorum cesaret edip gittim doktora, kanal tedavisine başlayacaktı; dişin içini temizledi sinirlere yaklaşıkça canımdan can gitti. bi anestezi daha yaptı, 5-10 dakika bekledik yine yeltendi temizlemeye ama yine aynı şey..
    ağzımın sol tarafı kulağıma kadar anestezi altında ama lanet olasıca diş uyuşmadı.
    sinirleri öldürecek ilaçlı bir dolgu yaptı. umarım geçer.