şükela:  tümü | bugün
  • yani akp'yi savunduruyosunuz ya ne diyeyim size.
    adam ingilizce biliyo tv'de en az 10 kere ingilizce konuştuğunu kendim gördüm orda herkesin kulaklığı bilmem neyi var belki herkes kendi dilinde dinliyor diye türkçe konuşmuştur adam bu kadar kör muhalif olunmaz.

al bu da hediyem olsun
    https://www.youtube.com/watch?v=crixo4x0wu8
  • aynı zamanda süzme salakların da yaşadığı ülkedir. @3 ve @4 cevabını vermiş.
  • muhalefet muhalefet değil ki amk. ülkenin muhalefeti bile cahil. ya da provokatör belli ki.

ben şahsen duydum ve bu adamın ingilizce bildiğini biliyorum.
  • türkçe bilmeden başlık açmaya çalışan sığırların yaşadığı ülkeymiş.
  • başlığı açan yazar sınıfta kalmış. ancak çavuşoğlu da derdini anlatacak kadar ingilizce biliyor. bir dışişişleri bakanına göre ingilizcesi çok yetersiz. alın size ismail cem'in ingilizcesi.
  • türkiye değildir.

1) mevlüt çavuşoğlu gayet akıcı bir ingilizceye sahip.
    2) çok değil bugün konuşma yaptığı o binada (avrupa konseyi parlamenter assamble'de) 2010-2012 arasında çavuşoğlu bizzat başkanlık yaptı. oturumları da ingilizce olarak yönetiyordu.
    3)yine kendisinin çabası ile, türkçe avrupa konseyinin çalışma dili oldu. çalışma dillerinden biri türkçe olduğundan, konseye bağlı bir birim olan parlamanter assamblede türkçe konuşulması gayet normal.

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak, cehaletin en ileri noktasıdır.
  • başlığa bak hizaya gel!
    dışişleri bakanı mı dişişleri bakanı mı anlaşılmıyor amk!
  • türkçe okuyup yazmayı bilmeyenin zoruna gider. parlemonto ne mk? (bkz: parlamento)
    edit: şimdi de değiştirmiş parlomento yazmış. trollemeye çalışıyor arkadaş, beslemeyelim
  • tanımını silip kaçarsa,
    bilmeden konuşan , seviyesi çocukların ad- soyad değiştirerek (bkz: camışoğlu) birbirleriyle dalga geçtiği ilkokul 3 düzeyinde kalana yazarımız;
    (bkz: sakıngeçkalma erkengel)
  • bilipte bilmemezlikten gelmiştir o. bilmese duramaz :)