şükela:  tümü | bugün
  • aynı zamanda süzme salakların da yaşadığı ülkedir. @3 ve @4 cevabını vermiş.
  • muhalefet muhalefet değil ki amk. ülkenin muhalefeti bile cahil. ya da provokatör belli ki.

ben şahsen duydum ve bu adamın ingilizce bildiğini biliyorum.
  • başlığa bak hizaya gel!
    dışişleri bakanı mı dişişleri bakanı mı anlaşılmıyor amk!
  • türkçe okuyup yazmayı bilmeyenin zoruna gider. parlemonto ne mk? (bkz: parlamento)
    edit: şimdi de değiştirmiş parlomento yazmış. trollemeye çalışıyor arkadaş, beslemeyelim
  • tanımını silip kaçarsa,
    bilmeden konuşan , seviyesi çocukların ad- soyad değiştirerek (bkz: camışoğlu) birbirleriyle dalga geçtiği ilkokul 3 düzeyinde kalana yazarımız;
    (bkz: sakıngeçkalma erkengel)
  • sırbistan'dır. geçen sene bakanın yaptığı ingilizce konuşma ile ortamlarda alay konusu olmuştur. zira konuşmasını yaptığı metnin tamamı ingilizce kelimelerin sırpça okunuşundan oluşmaktaydı.

http://imgur.com/ngxq9ag
  • çavuşoğlunun 2-3 yabancı dil bildiğini biliyorum. ama kendisi tercüman değil dışişleri bakanı. kaç dil bildiğinin değil diplomasi bilip bilmediğinin tartışılması gerekir.
    bence diplomasi konusundaki yeterliliği lise çocuğundan hallicedir kendisinin.
  • davutoğlu biliyordu da noldu..
    çavuşoğlu da biliyor ne olacak?
  • (bkz: avrupa parlamentosu) ile (bkz: avrupa konseyi parlamenterler meclisi) aynı şey değil, karıştırmayalım. türkçenin avrupa parlamentosunda resmi dil olabilmesi için önce türkiyenin ab üyesi olması gerekir. ancak @3'ün dediği gibi, cumhurbaşkanı ve başbakanının ingilizce konuşamadığı bir ülkenin dışişleri bakanı olan mevlüt çavuşoğlu şaşırtıcı derecede akıcı ingilizce konuşmaktadır.
  • akpli bir cahille muhalif bir cahil arasında fark olmadığını kanıtlamış başlık..hakkını yemeyin adamın neredeyse dixie aksanı ile konuşuyor adam..