şükela:  tümü | bugün
  • okuma yazma bilmediğinden dolayı sıkıntı çekmez.
  • içinde albert einstein'ın ve pablo picasso'nun da bulunduğu cahil grubu.
    ekleme: şaşırtmalı başlıkmış. yedik biz de. okur-yazarlık ya da tam tersi cehaleti kanıtlayan ya da aksini iddia eden şeyler değildir.
  • sanırım disleksi hastaları cahildir, okuma yazma bilmez demek istenmiyor.
    disleksi hastası okuma yazma bilmeyen bir cahil ise disleksi olduğunun farkında bile olmaz demek istiyor.

başlığı açan arkadaş disleksi olabilir, o yüzden kelimeleri doğru yerde ve şekilde kullanamamıştır belki de.
  • ayni zamanda icinde thomas edison, mozart, wright kardesler (ikisi birden), stephen hawking, winston churchill, walt disney, agatha christie, john lennon, leonardo da vinci gibi disleksi hastalarinin da bulundugu cahil grubu.

bunla beraber 1 cumleden fazla entry giremeyen, yazma problemi oldugunu dusundugum yazar tespitidir.
  • aha tam da bok atmalik başlık diye giren yazarlar dumura uğramıştır.

adam disleksi hastası cahil ise okuma yazma bilmediginden bu hayatını etkilemez demeye çalışmış.

ama adami paramesyumlukla suçlayan amipler düşünmeden atlamış.
  • izlanda'da erotik halaylar çekerken bilgi açlığına kapılıp cehaletini gidermeye gayret gösterenleri müstesna olmak kaydıyla, pek bir hasta olan disleksik zevatın tanımlanmasıdır.

(bkz: disleksik)
    (bkz: disleksik erotizm)
    (bkz: disleksik halay)
    (bkz: izlanda'da disleksik olmak)
  • başlığa atlayan sazanlar için;

(bkz: türkiye'de okuduğunu anlama oranının %0 çıkması)
  • okuma yazma bilmeyip, kendini nerd sanan bir avalı nasıl ağlattıysa can havliyle başlık açtırmış disleksidir. bir okumuş disleksi olarak açık ilanımdır; gelsin nikah basayım, harcamasın belini-dölünü bizden olmayanlarla.
  • dahil olduğum topluluk. hem disleksi hastasıyım hem de cahilim. çoğu zaman okuduğumu anlamam. kelimelerim içinde harflerim kaybolur gider. çok toplayamam yazarken cümlelerin sonunu.

zorlanıyorum yani sözlük. alay edenlere kızacak değilim, ben de kendimle çoğu zaman alay ediyorum.