şükela:  tümü | bugün soru sor
  • göl manzarasına sahip, plaza gibi cicili bicili görününen rezidans! ama aslında gerçek bir rezillik abidesi yapıttır. en kaliteli malzemelerin berbat işçilik ile ne hale geldiklerini burada görebilirsiniz.kapalı otoparkı vardır ama otoparktan evinize ulaşmak için 5 kat merdiven çıkarsınız bi o kadar da yürürsünüz. bölgedeki en yüksek aidatları (1+1 daireye 182tl) ödeyip yönetim denilen kişiler tarafından en kötü muamalaye tabi tutulursunuz. site içerinize personel servisi sokmazlar karda kışta 300mt yürürsünüz. evlerin izolasyonu berbattır ısıtmak için 250-300 tl yakıt parası ödersiniz ama nafile ısınamassınız böylece ucuz diye tuttugunuz ev size daha pahalıya gelir. kısacası buradan ev tutacaksanız uzak durun gidin soyak'tan avrupa konutlarından falan tutun.. ayrıca http://www.sikayetvar.com/…=kuzu inşaat&x=0&x=0&y=0
  • bir sene boyunca ikamet ettiğim rezil-dam. kapalı otopark için 5 kat çıkmak yerine asansör kullanılabilir fakat 300 metre yürümek bir çok sakini için geçerlidir.
    havalimanına yakınlığı, yüksek güvenlik ve sakinliği sebebiyle hostesler tarafından tercih edildiği doğrudur. güvenlik yüzümü ezberleyene kadar kendi evime zorla giriyordum. o derece.
    malzeme ne kadar iyi olsa da işçilik berbat. yönetimin temin ettiği teknik elemanlarla samimi olunuyor ister istemez. aidat kesinlikle çok yüksek.

acayip sesler kısmına gelince sesten rahatsız olmak için ses çıkarmayan gruba dahil olmak gerektiğinden pek yorum yapamayacağım.*
  • dünyanın en leş site yönetimine sahip sitesi olabilir.
    aidatı 15 gün geçiktirince sanki aylardır aidat ödemiyormuş, binlerce lira aidat borcunuz varmış gibi suyunuzu keserler ve yazın ortasında hastanız var mı yok mu demeden en temel ihitiyaçtan mahrum bırakırlar sizi.

bu siteyi yapan firma sanırım kuzu grup. yönetim ya bunların elinde yada birilerine taşere etmişler. sözün özü residence diye sizi köy koşullarında yaşatırlar. siz siz olun divan residence’tan ve kuzu grup işlerinden uzak durun!!