şükela:  tümü | bugün
 • italyan ayakkabı markası adıyla piyasada olan ama aslında çoğu türkiye'de yapılan, indirim zamanı dışında alınması dünya saçmalığı (çünkü indirimde %50-60 gibi oranlarla aynı ayakkabılar tüm numaralarla indirime giriyor) olan ayakkabı markası.

  aldığınız ayakkabı 3 kullanımdan sonra açılırsa değiştirmeyen dünya pahalısı gereksiz marka.
  ayrıca da son yediğim kazığı da yazmadan edemem: cuma günü "bu ayakkabı indirime girecek mi" soruma "hayır o serinin indirimi 4 ay sonra" cevabını veren mağaza müdürüne inanıp ayakkabıyı almam sonrası, tam 3 gün sonra ayakkabı 100 tl daha ucuza raflardaydı.
  salaklık bende bir kere de tek giyişte açılan ayakkabıyı değiştirmemişlerdi.
  aman diyorum.
 • cok guzel canta modellerine sahip bir ayakkabici.
 • bir kadin fenomeni. "- benim ayagima divarese'den ba$ka ayakkabilar tam oturmuyor..." gibi iddialara sahip kadinlar gordum, tukurdum, kactim.
  (bkz: hotic)
 • çok rahat ayakkabılar üreten sevdiğimiz bir marka.
 • 35 numero ayakkabi ureten az sayida magazadandir (bir digeri nine west). ancak carousel $ubesi pek ho$ cagri$imlar yapmiyor.
  carousel'deki minik magazasinda 250 tl'ye satilan ayakkabiyi cok begenip denemek istedim, ancak gorevli insan o modelin 35'inin "uretilmedigini" bildirdi bana. tammm da aradigim gibi bir ayakkabi oldugu icin icimi cektim, hatta ayakkabinin resmini cektim- ki anneme gostereyim aha kizina bu lazim diye.
  akabinde akmerkez'deki divarese'ye "yine de" bir girip bakinca ayni ayakkabinin 170 tl oldugunu ve 35 numarasinin da gayet uretildigini gordum.
  oradaki yardimsever gorevlilerden ogrendigim kadariyla carousel $ubesi $ahsa ait bir magaza oldugundan her ayakkabi bulunamayabiliyormu$. be adam "bende yok" de o zaman, "ama divarese 35 numara uretir?" diye sordugum halde " o modelden uretilmedi." diyip gotunu donme mal.
 • diğer markalarla*** rekabet edemediğinden midir bilinmez, ancak artık çin'den gelen çok rezil kokan, burun direklerini kıran çakma deri*, çakma süet gibi materyallerden ayakkabı/çizme üretip düşük fiyattan* satan, gözümden düşmüş markadır.
 • george hogg, steve madden vb. mumessili oldugu markalar disinda sattigi italyan sanilan ayakkabilarin cogu turkiye' de uretilen magaza.
 • web sitesi için buyrun : http://www.divarese.com.tr/tr/hakkimizda.php

  edit : sanırım websitesi yenileniyor. şu anda sadece bir duvar kağıdı var sitede.

  http://www.divarese.com.tr/
 • emsallerine göre pahalıya satılan ayakkabıları yine emsallerine göre daha kalitesiz olan ayakkabı firması. aldığım 2 yüksek topuklu ayakkabının ikisinin de topukları 1 ay içinde deforme oldu. bir tanesi ortadan ikiye ayrıldı. mağazaya geri götürdüm, merkeze gönderip inceleme yapılacağını söylediler. aradan nerdeyse bir buçuk ay geçti ne ses var ne seda; sorgulayıp durdukça müşteri ilişkilerini "süreci hızlandırdık özür diliyoruz" gibi geçiştirmelerle karşılaşıyorum. kış sezonunda aldığım ayakkabıyı 1 ay giydim; topuk kırıldı, artık bekliyorum herhalde ağustosta elime geçer ayakkabı ben de yazın kapalı bot giyerim artık ne yapalım. a&y marka mağazacılık gözümden düştünüz artık; ne network ne que ne fabrika ne divarese hiçbirinize zerre itimadım yok....
 • aldığınız ürünü sadece satın alma yaptığınız mağazaya iade edebildiğiniz, dolayısıyla müşteri için hayatı kolaylaştırma konusunu hala oturtamamış marka. internetten alışveriş yapıp memnun kalmadığımız ürünleri hiç yorulmadan, kayıtsız şartsız iade edebildiğimiz yani müşteri memnuniyetinin gittikçe daha da önem kazandığı ve alışveriş eyleminin çok daha kolaylaştığı bir zamanda, pek çok yerde mağazası olan bir marka için başka bir şubeden değişim yapabilmek ama iade işlemini gerçekleştirememek doğru bir yaklaşım olmasa gerek. özellikle rakiplerine oranla daha yüksek fiyatları olan bir yerden alışveriş yaptığınızda sadece aldığınız ürünün değil, tüm süreçlerin bu bedeli hak ettiğine inanmak istiyorsunuz. ya da en azından ben istiyorum ve çok şey de istemediğimi düşünüyorum. darısı onların da başına.
  (iade sonrası edit: değişim değil iade yapıyorsanız mağazadaki görevlilerin yüzü düşebiliyor, süreci biraz uzatabiliyorlar. siz yine de sağlam durmaya çalışın derim.)