1. divx altyazılarının güzel bir sekilde sunulduğu, cevirmenlerin, takas yapanların, kısacası divxseverlerin yeni bulusma noktası. emeği gecenlerin eline sağlık.
  http://www.divxplanet.net/
 2. alt yazı paylaşımın önüne geçilemeyeceğine dair en somut kanıtlardan birini teşkil eden adres.
 3. divx ve her türlü programın vs bulunabileceği bir türk hub. sitesiyle, forumuyla ve altyazı bölümüyle mükemmelliğe çok yakın, çok başarılı.*
 4. extratitles.to da rastlanan aynı alt yazının defalarca upload edilmesi yüzünden ortaya çıkan kaosu yaşamamak için çaba gösteren kaliteli , türkçe altyazı sitesi.
 5. hala tartışılan divxtr.org ve divxaltyazi.com sitelerinin kapanışı ile belirsizlik okyanusuna sürüklenen onbinlerce divx gönüllüsünün yanaştığı en son ve en büyük liman.
 6. yeni üyelik için başvurduğumda uyarı bölümünde yazanları okuyup dumur olduğum site.. bir grup insanlar için "lütfen sitemi terk ediniz." bile yazıyor..
  (bkz: kurcalamasanıza olm siteyi)
 7. çok güzel dizayn'a sahip ve gün geçtikçe içeriği artan altyazı sitesi.*
 8. yeni eklenen online ceviri kismi ile turkceye cevrilmemis altyazilarin hizli bir sekilde turkceye cevirisini saglayan pek basarili site.
 9. her ne kadar ota boka moderasyon(çaylak olma) , bilmem kaç gun yazı yazmanın engellenmesi , gibi moderatorler arasında bile çelişen cezalar verseler de en bi kral truk divx sitesi.uzun bir zamandan beri de uye alımları kapalıdır.

divxplanet hakkında bilgi verin