şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 500 nüfuslu köye 10 bin kişilik 5 tane cami yaptırıp inşaat sektörüne para kazandırmak dışında olup olmadığını merak ettiğim faydalardır.
  • temsil ettikleri dine yeni üyeler bulmak şöyle dursun, mevcutları da kaçırmaları.
    ben diyanetten daha büyük şirk görmedim.
  • deizm'e katkıları sonsuz olup gerek türk milletine gerekse islam dinine katkısı günümüzde yok denilecek kadar azdır.

siyaset odakları ile hareket etmesi nedeni ile güven duyulmayan kurum konumundadır.
  • (bkz: http 404)
  • (bkz: boş küme)
  • sayesinde kırmızı don giymenin günah olduğunu öğrendik daha ne olsun.
  • mevcut veya görev almaya aday hükümetler için, ellerindeki bütçeleri cemaatlere de aktarıp, onlarla ortak çalışarak oy toplamaya yardımcı olacak cahil kitleler oluşturmak, geliştirmek, gütmek, kontrol altında tutmak.

bu şekilde okunduğunda türkiyeye değil, belli bir kesime faydaları olduğu, türkiyeye ise zararı olduğu görülebiliyor.
  • çok faydalı bir kurumdur. diyanet olmasaydı, milli eğitimin bütçesinden kesinti yapılamazdı. sonracığıma ulaştırma bakanlığının bütçesinden de kesinti yapılamazdı.

yakında ismi, milli diyanet eğitim ve ulaştırma , bayındırlık botanik bakanlığı olarak değişse hiç şaşırmayın.
  • din siyasete nasıl alet edilir.nasıl yalan söylenir nasıl riya yapılır..hepsini sayelerinde öğrendik..
  • hiç bir faydası yoktur. boş bir kurumdur, bence kapatılması gerekir.