şükela:  tümü | bugün
  • herkese merhabalar. bir arkadaşım diyarbakır ergani'de bulunan kumçi ilkokuluna okul öncesi öğretmeni olarak atandı ve bie yardım çağrısı mevcut. kendi facebook hesabından paylaştığı bu yardım çağrısını sizlerle de paylaşıp elden gelen ne ise yapabileceğimizi düşünüyorum. kendisiyle görüştüğümde gerçekten unutulmuş bir bölgeye düştüğünü söylediğini de eklemek isterim. yapmış olduğu çağrıyı aynen paylaşıyorum.

"arkadaşlar merhaba,?şubat ayında diyarbakır/ergani kumçi ilkokuluna atandım. görevime eylül ayı itibariyle başladım. doğu köylerinin durumunu az çok tahmin edebilirsiniz. göreve başladığımda birçok şeyin eksik olduğuna ne yazık ki bizzat şahit oldum. buna istinaden sizlerden yardım istiyorum. çocuklarıma daha iyi eğitim verebilmem için birçok materyale ihtiyacım var. fakat önceliğim elzem olanlar. bana bu konuda yardım edebilecek olan arkadaşım/arkadaşlarım varsa bana mesaj atarlarsa gerçekten çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.
    not: bu iletiyi paylaşabilirsiniz daha çok yardimsevere ulaşma imkanım olabilir. paylaşırsanız çok sevinirim."

ihtiyaç listesini arkadaşım şu şekilde paylaşmış. ihtiyaç listesi

adres olarak ise; kumçi köyü kumçi ilkokulu ergani diyarbakır olarak paylaşmış. yardım gönderileri için kargoda sorun çıkabilme olasılığını düşünerek arkadaşımın adını soyadını ve ev adresini özel mesajla paylaşabilirim.

edit: adres ve ihtiyaç listesi eklendi.
  • iletişim kanalları, yardım yöntemleri ve ihtiyaç duyulan materyalin niteliği noktasında daha ayrıntılı bilgilerin verilmesi durumunda daha elle tutulur işlerin yapılabileceğini düşündüğüm kampanya.
  • entry editlenip ihtiyaç duyulan malzeme ve adet belirtilirse daha hızlı sonuca gidileceğini düşündüğüm kampanya.

(bkz: up up up)
  • ilk entry editlenerek adres ve ihtiyaç listesi eklendi. tanım köy okuluna yardım kampanyası.
  • hayrına güzel bir sepet yapıp göndereceğim kampanya. sizler de ellerinizi ceplerinize atın sayın yazarlar.

ekleme: gönderdim
  • destek verilmesi gereken bir kampanya.
    destek olalım, çocukları sevindirelim!
    ^_^
  • ooops up in side your head, say ooops up
  • (bkz: destek)
  • sözlük yazarları tarafından az ilgi gören kampanya.