• acil prezervatif ve doğum kontrol hapı arkadaşlar, acil yardım; daha çok üremeden hızlıca!

edit: yardım almazlarsa açlıktan ölüp gideceklermiş, öyle demişler... 19 çocuk yapmak, nereden baksan 20-25 yıllık iş. insanın aklı 5 sene gelmez, 10 sene gelmez, haydi 15 sene gelmez; ulan 20-25 sene boyunca, 19 çocuk yapana kadar aklın neredeydi? doğur doğru sal sokağa, yardım etmezseniz öleceğiz. kendine hayrı yok, 19 çocuk yapmış, bana "baksana şunlara" diyor; allahım ya rabbim ya!

edit 2: ayaklarının üstünde durabilen, çalışan, ekmeğini kazanan standart 4 kişilik ailenin oyunu almak için "çabalamak" yerine; bu gibi 21 nüfuslu bir ailenin yardıma muhtaç halini değerlendirmek çok daha kolay. işte memleketimdeki seçim sonuçlarının tek cümlelik izahı.

edit 3: iki karısı varmış. am üstünde ceviz kırmak için yardım dileniyor paşam. daha ne kadar kıracaksa gerçi...
  • yardımdan sonra "allah rızkını verdi" diye 5-10 çocuk daha yapmalariyla sonlanacak olay.
  • baba kısırlaştırılmayı kabul ederse en küçük 2 çocuğunun ilkokul masraflarını bizzat karşılayacağım.

sikinin kesilmesine müsaade ederse sonraki 2 çocuğun ilkokul masraflarını da karşılayacağım. hadi bakalım, derdi çocuklarının okuması mı yoksa daha çok sikişebilmek mi görelim.

hodri meydan.

edit 1: kısırlaştırılırsa sıradaki 2 çocuğu okutmak için de another crack on the wall isimli yazar sponsor oldu.

edit 2: kısırlaştırmayla 1 çocuk daha okutulabilecek. ilgili yazar (çaylak) arkadaş sergionuz

edit 3: kısırlaştırmayı kabul ederse ameliyat masraflarını da don emilio yazar kişisi karşılayacakmış.

hadin ekşiciler. az daha gayretle bebelerin hepsini okutup elemanın da sikini eline verebiliriz.

edit 4: 1 çocuğumuzu daha okutmak için gopkhan yazar arkadaşımız gönüllü oldu.

edit 5: 1 kız çocuğunu da okulus reparo yazarımız okutacakmış.

edit 6: bunu kendi cümleleriyle yansıtmak istedim. yazar arkadaş: elektroallah " sikini keserse ben tüm çocuklara özel hoca tutacağım. matematik ve türkçe"

edit 7: rocker ornitorenk: "kırtasiye malzemeleri temini de benden. fazlasıyla sıkışığım, ama elde sik çorbasında tuzumuz olsun. defterler boyalar kalemler falan indirimim de var, alır yollarız."
  • yardım yola çıkıp varana kadar, 24 çocuğa ulaşabilir.. ona göre miktarı ayarlayın da..
  • 19 çocuğu yaparken yardım almış mıdır acaba?
  • 19 çocuk yapanı savunanı da gördüğümüze göre dükkanı kapatabiliriz.

edit: orada gayet illegal çocuk istismarı var. biraz ilgi görünce hepsinin gözünün içi parlıyor fotoğraflarda.
  • cocuklara bakamiyorlarsa devlet cocuklari himayesine alip yurda yerlestirmeli. 19 cocugun bir anne ve babadan yeterli ilgi ve alaka gormesi imkansiz. isteseler de iki kisi o kadar cocukla hakkiyla ilgilenemez.
  • en az 3 çocuk diyen devlet büyüklerimiz yardım etmelidir.
  • kendi kendime zor yetiyorum, evlenmiyorum, evlenirsem çocuk yapmayı da düşünmüyorum. herkes cinsel organına sahip çıksın. milletin çocuğuna bakacak halde değiliz. kaldı ki neden bakıyoruz o da ayrı. 19 tane yaparken aklın neredeydi o yardım etsin. insanlığım ölmedi, insanların beyinsizliğine tahammülüm yok sadece.
  • galiba 2 kadın var. en küçük çocuk 1-2 yaş gözüküyor. şaka yapanlar var ama prezervatif yollamak için hala geç değil. o sayı 25 i bulur yakında.
hesabın var mı? giriş yap