şükela:  tümü | bugün
  • maddi imkansızlıklar nedeniyle çocuklarını okula gönderemeyen, bazen onlara yedirecek ekmek bile bulamayan ailenin kendilerine uzanacak yardım elini beklemesi..

görsel

haber
  • 19 çocuğu yaparken yardım almış mıdır acaba?
  • yardımdan sonra "allah rızkını verdi" diye 5-10 çocuk daha yapmalariyla sonlanacak olay.
  • yardım yola çıkıp varana kadar, 24 çocuğa ulaşabilir.. ona göre miktarı ayarlayın da..
  • en az 3 çocuk diyen devlet büyüklerimiz yardım etmelidir.
  • ınsanin hayvandan farki olmali..
  • cocuklara bakamiyorlarsa devlet cocuklari himayesine alip yurda yerlestirmeli. 19 cocugun bir anne ve babadan yeterli ilgi ve alaka gormesi imkansiz. isteseler de iki kisi o kadar cocukla hakkiyla ilgilenemez.
  • 19 çocuk. iki eş. durmadan seks. çok afedersin da ağam biz senin sikinin kahyası değiliz. ver çocukları devlete yiğidim devlet baba okutur saklar yetiştirir.
    sanırım içimdeki insan baya baya öldü benim artık bu millete acıma duygum yok neden?
  • 19 çocuğu yaparken hiç mi düşünmediniz?
  • baba kısırlaştırılmayı kabul ederse en küçük 2 çocuğunun ilkokul masraflarını bizzat karşılayacağım.

sikinin kesilmesine müsaade ederse sonraki 2 çocuğun ilkokul masraflarını da karşılayacağım. hadi bakalım, derdi çocuklarının okuması mı yoksa daha çok sikişebilmek mi görelim.

hodri meydan.

edit 1: kısırlaştırılırsa sıradaki 2 çocuğu okutmak için de another crack on the wall isimli yazar sponsor oldu.

edit 2: kısırlaştırmayla 1 çocuk daha okutulabilecek. ilgili yazar (çaylak) arkadaş sergionuz

edit 3: kısırlaştırmayı kabul ederse ameliyat masraflarını da don emilio yazar kişisi karşılayacakmış.

hadin ekşiciler. az daha gayretle bebelerin hepsini okutup elemanın da sikini eline verebiliriz.

edit 4: 1 çocuğumuzu daha okutmak için gopkhan yazar arkadaşımız gönüllü oldu.

edit 5: 1 kız çocuğunu da okulus reparo yazarımız okutacakmış.

edit 6: bunu kendi cümleleriyle yansıtmak istedim. yazar arkadaş: elektroallah " sikini keserse ben tüm çocuklara özel hoca tutacağım. matematik ve türkçe"

edit 7: rocker ornitorenk: "kırtasiye malzemeleri temini de benden. fazlasıyla sıkışığım, ama elde sik çorbasında tuzumuz olsun. defterler boyalar kalemler falan indirimim de var, alır yollarız."
341 entry daha