şükela:  tümü | bugün
 • sevgi ve hoşgörünün başkenti diyarı, mekke ve medine'den sonra en çok peygamber ve sahabe kabirleri bulunduran ilimiz olan diyarbakır'da vuku bulmuş olaydır.

  --- spoiler ---

  "mezarlık duvarı dibinde bulduğumuz köpeği, yavrusunun gözleri önünde maalesef canlı canlı yakmışlar. yaptığımız ilk incelemede, köpeğe tecavüz edildiği, ardından da canlı canlı yakıldığı kanısındayız. yavrusunun da yüzünde yanıklar vardı, muhtemelen o kaçmayı başardı. onu da yaralı bulduk ve barınağa getirerek tedavisini yaptırdık. bunu yapanların bir an önce bulunması için gerekli girişimlere başladık. diyarbakır cumhuriyet savcılığı ve emniyet müdürlüğü'ne suç duyurusunda bulunacağız. bu vahşeti yapanların bir an önce yakalanmasını istiyoruz."
  --- spoiler ---

  bu kadar vahşet yeter. önlemlerin çok caydırıcı olması şart. ben yine de ısrarla diyorum ki,

  (bkz: suçların şahsiliği ilkesinin caydırıcı olmaması)
 • allah belanızı versin be
 • biri buna dur desin yeter artık.
 • ulan insanın içini karartıyorsunuz be allahsızlar. bu yaptıklarının her zaman yanlarına kar kalmasını ise bir türlü vicdanım affedemiyor. sana karşı koyamayacak, ağzı var dili yok hayvana nasıl böyle gaddarca işkence yapıyorsunuz ulan. ne için, ne amaçla. ağzına sıçayım ben böyle insan denilen varlığa
 • hayali kekoistan’ın hayali başkentinde gerçekleşen hayali olmayan üzücü hadise.

  ekleme: sevgi pıtırcığı kekolar yolladığı küfürlü ve saldırgan mesajlarla ne olduklarını gayet güzel belli ediyorlar. bu tür olayları istatistiğe döktüğümüzde türk ağırlıklı marmara, ege, akdeniz, iç anadolu, doğu anadolu, karadeniz bölgelerinde mi daha çok benzer olay çıkacak yoksa kürt ağırlıklı mı güneydoğu bölgesinde mi daha çok benzer olay çıkacak merak konusu.
 • sizin ben soyunuzu, sopunuzu sikeyim. ne zararı vardı sana o masum hayvanın.

  kurşuna dizilip, yakılması gereken canilerdir. toprak bile kabul etmez sizi.
 • allah hepsinin belasını versin. başka diyeceğim yok hakim bey.
 • gerçekten yeter artık bu hayvanların, çocukların, kadınların sizden çektiği. ya ne istiyorsun adi herif ne istiyorsun sana zararı olmayan köpekten. bir insan nasıl bir hayvandan tahrik olur neden zarar vermek ister hiçbir zaman anlayamayacağım. artık ne olur helak olalım ya da kıyamet kopsun. çünkü bu ülkede yüzümüz gülmüyor artık insanlıktan çıktınız iyice. dayanamıyorum.
 • artık ciddi ciddi birilerinin gündemi bu tarz olaylarla belirlemeye çalıştığını düşünmeye başladım. yani sanki gündemi meşgul etsin diye hayvanlara zarar veriyorlar. biraz eskiye gittiğimizde bu kadar sık böyle vahşetlerle karşılaşmıyorduk sanki...

  şayet bu düşündüğüm şey gerçekse, böyle bir şeyin olma ihtimali var çünkü, buna önayak olanların allah belasını versin. allah kahretsin sizi orospu çocukları.
 • tecavüzcüsüyle evlendirmesinler diye köpek kendini yakmış olabilir.