• allah belanızı versin be
  • biri buna dur desin yeter artık.
  • insan kalitesinin her gecen gun azaldigi bir ulkede yasiyoruz. ve daha acisi; insani degerleri gelistirecek egitim sistemine ihtiyacimiz varken, halkin nabzina gore serbet vermek icin idam tartismasi yapiliyor.
  • ulan insanın içini karartıyorsunuz be allahsızlar. bu yaptıklarının her zaman yanlarına kar kalmasını ise bir türlü vicdanım affedemiyor. sana karşı koyamayacak, ağzı var dili yok hayvana nasıl böyle gaddarca işkence yapıyorsunuz ulan. ne için, ne amaçla. ağzına sıçayım ben böyle insan denilen varlığa
  • nerede yada ne zaman olduğu farketmez, kim yaptıysa orospu çocuğudur..
  • sizin ben soyunuzu, sopunuzu sikeyim. ne zararı vardı sana o masum hayvanın.

kurşuna dizilip, yakılması gereken canilerdir. toprak bile kabul etmez sizi.
  • kabirlerden medet uman dinsizler, islam'a saldiriyor. sen soyle bakalim, dinsizlerin yogun yasadigi belcika'da hayvan tecavuz evlerini hangi insanlikla aciklayacaksin?

gercek dinsizlik bu degil, degil mi? bu dinsizler degil mi 5 yasindaki cocuklarin kollarini yeterince kaucuk toplayamadiklari icin kesenler. bir de soyle bakalim, bir dinsizi kotulukten alikoyacak seyin ne oldugunu?
  • allah hepsinin belasını versin. başka diyeceğim yok hakim bey.
  • gerçekten yeter artık bu hayvanların, çocukların, kadınların sizden çektiği. ya ne istiyorsun adi herif ne istiyorsun sana zararı olmayan köpekten. bir insan nasıl bir hayvandan tahrik olur neden zarar vermek ister hiçbir zaman anlayamayacağım. artık ne olur helak olalım ya da kıyamet kopsun. çünkü bu ülkede yüzümüz gülmüyor artık insanlıktan çıktınız iyice. dayanamıyorum.
  • ülke olarak değil insanlık olarak sıkıntılıyız. bakın bunu tanımlayabilecek birşey yok. en kaliteli insan yada en güçlü insan bile kınamaktan öteye iş yapmıyor. iş yapın lan iş. iş yapacak adam bulmak ne kadar zor yahu.
    tanımlayalım: çare üretemeyen ve beyninin bulunduğunu iddia eden ama daha çok bahanesi bulunan yavşak bir türün hareketlerinden bir tanesi.
hesabın var mı? giriş yap