şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: o kaynak ne o)

  edit: homofobik içerikte başlık açıp kaynak olarak yeni ak-it linki veren yazar kaçmış.
  https://eksisozluk.com/biri/mefhumumuhalif hesabını da kapatmış sanırım.
  edit2: ekran görüntüsü almış bir arkadaşımız.
  https://i.hizliresim.com/jqgq59.png
 • eger bir hakimin escinsel olması, aldigi kararları etkilemiyorsa böyle bir durumu dedikodu haline getirip kanıtlamaya çalışmak kötü niyetten baska bir şey degildir. 'bazı meslekler kaldırmaz' aleni bir sekilde absürt bir tutumdur. kaldırmayan meslek degil efendim sizin örümcek tutmuş kafalariniz. bu pedofili degil ki, ceza verilsin.

  edit: yıl olmuş 2017 hala eşcinsellik hastalık, rahatsızlıktır diyen var. bi siktirin gidin arkadaşım. tacizcilerle, pedofillerle uğraşın. eşcinsellerin size zararı olmaz ama tacizci ve pedofillerin çocuklariniza neler yapabileceğini düşünün.
 • tam şok geçirecekken, kaynağı görmem ile ''hasss'' demem bir oldu.
 • (bkz: vaziyet alın buralar karışacak)

  kaynağa gel, çay demle.

  vaktiyle bunların küçük kardeşi olan zaman gazetesi de sözde izmir askeri casusluk davasına istinaden üst düzey subaylara "pezevenk" iftirası attı durdu.

  kendi çıkarlarına ters olan bişey gördüğü anda hemen insanların uçkurları ile ilgili akla mantığa sığmayan iftiralar atıyorlar. akılları fikirleri milletin uçkurunda çünkü.
 • bir tane yazarı çocuk tacizinden tutuklanır, öbür yazarı viagradan ölür. bunlar olmamış gibi hadlerini bilmeden insanların cinsel yönelimini sorgulamaya kalkarlar.
 • sana ne? bana ne? kime ne?

  "korumaları ile gayriahlaki ilişkisi olduğu iddiasıyla diyarbakır cumhuriyet başsavcılığı’nca şikayet edilen diyarbakır hâkimi k.t hakkında hakimler savcılar kurulu (hsk) soruşturma başlattı. olayı inceleyen hsk müfettişi, ön raporunda açığa alınmasını talep etse de hsk 2. dairesi ilginç bir şekilde tedbiren yerinin değiştirilmesini uygun gördü. erkek hâkim, trakya bölgesi’ndeki bir ile gönderildi."

  adamın özel whatsapp yazışmalarını 'bulmuşlar' bir de soruşturma sonucunda.

  yasal hakkını kullanarak özel hayatına müdahale eden herkesin burnundan getirmesini umuyorum kendisinin.

  cinsel tercih fiziki 'engel' değildir, akıl hastalığı hiç değildir. elalemin kimi düzdüğünü merak edeceğinize dönüp de sizi 'düzenlere' bir baksanız keşke.
 • (bkz: size ne lan amına koyduklarım)

  ya bu yüzsüzlüğe şaşırıyorum, iki insan homoseksüel oldukları için birbirini sevmemeli mi oğlum.
  bir şey mi çalmışlar, birini mi öldürmüşler. kime ne zarar vermişler. size ne oğlum, size ne.