şükela:  tümü | bugün
  • yok arkadaş yok artık kesinlikle gerçek olduğunu düşündüğüm bi hebe bu.

bunlardan bıktım ben. onu yemem, bunu içmem, şunu yapmam, şunda bu kadar kalori vat bunda bu kadar kalori var. haftanın x, y, z ve t günleri sporum var.

yahu tamam. kendi hayatını sikiyorsun. eyvallah da beni niye karambole getiriyosun? görüyor obezim, gayet de iştahlı yiyip içiyorum gözü kalıyor şerefsizin. ikide bir laf sokmalar, yediğinde gözüm yok ama bu kiloları nasıl verecen demeler, ben yemem sen ye demeler böyle bir tuhaf vebalı insan muamelesi.

hay amk ya. kahrımdan kendimi sikecem şimdi. ben kilolarımla barışık ve mutluyum amk. kilo versem mutsuz olacağım ve çok daha hızlı geri alacağım için diyet yapmıyorum amk.

pizzamı da yerim tatlımı da gömerim biramı da içerim. gece de tekila takılırım.

sana giren çıkan ne çakma diyetisyen?
  • bir de sigara içmeyenler.

ha keza sigara içmeyin iyi de bir bok değildir ama var böyle bir korelasyon.
  • 2 haftadır onlardan biriyim. diyetimde 3. haftadayım. yakınlarımın hepsi hayvan gibi inceldiğimi ve yüzümün bile ufacık kalmıs oldugunu söyleyip duruyorlar denk gelince.

eskiden günde bir ögün mutlaka burger, gece olunca kafama eserse dominos qeyfi yapardım. şimdi ise sabah erken kalkıp kahvaltımı, saatinde ögle yemegimi, aksam yemegimi yiyorum. hayvani bir kiloda degildim ama insan degisimi hissediyor. vücut daha dinç oluyor. insanların size bakışı degisiyor vesaire.

iradesizlik diye bir şey yok. başlıktaki arkadaş gibi koca götlü tayfanın yemeğe kendinden cok deger vermesi problemi var. halbuki saglıklı beslense o karın gene doyacak. en fazla 10 gün icinde mide kücülerek ufak ögünlere bile tokluk gösterecek. yağlar ile yaşamak zorunda değilsiniz. bir seçim yapın artık