• biraz daha açıklayıcı olsa metin ve ilgili bağlantıda verilen bilgiler daha iyi olurdu. sanırım düzenlemeler gelecektir. eğer ortada gerçekten bir kopyalama varsa da skandalın dik alasıdır. haksızlık eden kimse burnundan getirilmeli.
  • gündemde olmayı hakeden konu
    up
  • iddianin sahibi damla ceyhanın açıklamasına göre olayın bir özür ile kapanabilecegine ikna oldum. fakat dilara kocak'in arakladigi yerleri paylaşımlarından çıkartarak olayı örtbas etmeye çalışması ayrı bir rezalettir.
  • isveçlilerin yaptığı araştırmaları mı paylaşamıyorlar anlamadım?
    eğer konu tek bir slayttan ibaretse ben bir rezalet göremedim.
  • bu şekilde gündem olup ünlü olmaya çalışan bir diyetisyen.ortada rezalet ve linç sebebi göremiyorum.siz sanıyor musunuz ki her sunum yapan kendi yapıyor özgün çalışıyor.kaynak gösteren de çok az. makale şu bu olmadıkça da referans fazla kullanılmaz zaten.kaldı ki kullanılan sunum da ilk defa ortaya çıkmış bir şey mi var? isviçre'nin ajans sunumunu paylaşamıyorlar. bide twitter da kaldırmış haberim yoktu dedi samimiyetine güvendim diye.yemezler anam yemezler hadi ünlü oldun el salla
  • ben bunu diyetisyen ayça kaya rezaleti sandim da geldim, kendisi baya toplu bir arkadas diyetisyenlik yapmasi rezalet bence burdan
  • konu kapanmıştır

link
hesabın var mı? giriş yap