şükela:  tümü | bugün
  • zayıflamak isteyenler, sağlıklı bir yaşam için çabalayanlar bu başlık altında bir araya gelebilirler

efendim şu şekilde bir örnek verelim:
    diyetisyen halit uyanık
  • soyadı gibi uyanık herhalde, üç beş kuruşa sözlükçülere reklam yaptırdığına göre.
  • şahsıma "size maddi ve manevi tazminat davası açacağım" demiş diyetisyendir. çok merak ediyorum, kendisi hangi iddiaya dayanarak böyle bir dava açacak. kendisi için şurda iki bkz vereyim, belki işine yarar: (bkz: streisand etkisi) (bkz: meltem banko)
  • ıslenmis şekerin zararı bilinirken, diyet listesinde cornflakes veren diyetisyen. ılginç tabi
  • ben diyetisyen olsam açarım canlı yayın uygulamasını, uyurmuş gibi yapıp zart zort osururum. türkiye'de adımı duymayan kalmaz. sonra gelsin şişmanlar. öyle link paylaşmayla falan artık kariyer yapmak zortt.. pardon zor demek istedim.

tanım: diyetisyen
  • kendi ismine açılmış başlığının altına gelip "kaç para aldınız lan bu adamı kötülemek için satılmışlar ?" diyen insan.

kendisi bana 'lernemania' hesabından "size dava acacagim" dediğine göre kendisinin 'diyetisyen halit uyanık' olduğu aşikardır
  • özel mesajların ifşası yasak olduğu için kendisinin birebir buraya kopyalayamıyorum, ancak net şekilde "size maddi manevi tazminat davas açıcam" demiştir. çok güveniyorsa kendisine, karşılıklı anlaşıp özel mesajlaşmalarımızın ekran görüntüsünü koyalım ortaya. bakalım kim yalan söylüyor. (bkz: hodri meydan)
  • "para karşılığı entry giren başlık yazan sözlük yazarı fiyatı ne kadar bilmiyorum ama işiniz düştümü yazın iyi çalışıyor." - diyetisyen halit uyanık

diyetisyen olmuş ama türkçesi ilkokul öğrencilerinkinden beter.
  • muhtemelen para karşılığı, cebren hile ile ve israrla lecagot denen yazar tarafından kötü gösterilmeye çalışılan diyetisyen.