şükela:  tümü | bugün soru sor
  • medya araçlarının evrim geçirdiği bu dönemde özgün ve yaratıcı içeriklerin öncülerinden (bkz: yavuz selim yavuzer), yönetimini de gerçekleştirdiği diyorama content agency'de çalışmalarına devam etmeye başladı. gazeteciliğin, haberleşmenin ve reklamın internet (sosyal medya) aracılığıyla kitlelere ulaştığı bu yeni dönemde, başarı elde etmek her ne kadar kolay görünse de disiplinli bir çalışma olmadan neredeyse imkansız. yeni kurulan bu ajans, disiplinli ve kendinden emin olarak sektörde yerini aldı. ürettiği projeler ve içeriklerle adından sıkça söz ettirmeye hazırlanan diyorama ajansı, her projesinde ayrı bir samimiyet ve özveriyle hareket ediyor.

    diyorama content agency kurucularından fenomen yavuz selim yavuzer'le birlikte çalışan yetenekli reklam yazarları, her adımı gözeterek yarattıkları strateji sayesinde rakipleri arasından sıyrılıyor. yavuz selim yavuzer'in aşina olduğu sosyal medyaya kendi geliştirdiği yöntemlerle yön vermesi sayesinde ajans diğerlerinden farklı bir katmanda yer alıyor. sosyal medyada gerçekleştirilen algı yönetimi, algoritmalar ve doğru analizle müşterinin hedef kitle yelpazesini geliştirmesi sağlanıyor.

    diyorama content ajansı, ürettiği içerikleri profesyönel yapım ekibi ile güçlendirerek başarılı bir sürece imza atmaktadır. kendi ekipmanları ve ekibiyle stüdyo desteği sağladığı projeler hem içerik yönünden zengin hem de görsel açıdan tatmin edici sonuçlar doğuruyor. yapım-stüdyo alanında başarılı işlere imza atmış ekibin yönetiminde ise sinan alhan yer almakta. "
  • ısminin dioramadan geldiğini tahmin ettiğim (bkz: diorama) yaptığı isi hastalık düzeyinde üstüne düşerek ince ince dokuyan gerçekten sevmeden üstünden gelinemeyecek olan bir uğraşın sonucu. kendi seçtikleri konunun minyatürize hale dönüştüren bir sahnede hayal gücüyle birlestirilerek yansıtılması da denebilir. bence bu nedenle bir ajans adı için güzel bir seçim olmuş. anladığım kadarıyla yeni açılmış olmasina rağmen güzel bir ivme kazanmışlar, işini severek yapan ve üreten insanlara saygı sonsuz. yolları açık olsun.