• erol taş' ı dövmek için arayıp bulamayınca adamın, ilkokula giden çocuklarını bulup döven müptezel cahillerin çocukları olmalı bunlar
  • bizim ülkede düello değil de pusu kültürü olduğunun en açık kanıtlarından biri.
  • başlığın orijinali; "sadettin köpek'e pusu kurmak için belediyeden otobüs istediler." şeklinde olacaktı, karakter sınırına takıldı.

diriliş ertuğrul dizisi karakterlerinden birinin sivas'a gideceğini öğrenen bir miktar ahmak, dizideki şahsa pusu kurmak için belediyeden otobüs talep ediyor. ülkenin içinde bulunduğu durumu, bir kısım vatandaşın zihniyetini, düşünce yapısını barındırır dram içerir.

haber linki;
    hurriyet.com.tr
    "diriliş ertuğrul dizisinden etkilenen sivaslılar, dizideki karakterlerden biri olan 'saadettin köpek’e pusu kurmak için sivas belediyesi'nden otobüs isteyince belediye yetkilileri sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapmak zorunda kaldı. bu durum akıllara, daha önce kurtlar vadisi dizisinde ölen çakır karakteri için gazetelere ilan verilmesini ve cenaze namazının kılınmasını getirdi."

taleplerin artması üzerine belediye yetkilileri sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. açıklamada, “kıymetli yiğidolar. diriliş dizisinin 115. bölümünde saadettin köpeğin sivas taşlıdere mevkiine geleceği ve pusu kurulması için vatandaşlarımızın belediyemiz otobüsleri ile taşlıdere’ye taşınacağı konusu doğru değildir. çılgın sivaslı alpler. lütfen senaryoya müdahale etmeyelim.” denildi.
  • tübitak'tan zaman makinesi istemedikleri için sonuç alınamamış istektir

murat garipağaoğlu es kaza sivas meydandan geçse linç edilecek galiba

p.s. hayvanat bahçesi müdürü ne oldu la bu arada?
  • su donemde, su tiplerle ayni havayi solumak icin cok buyuk gunah isledik galiba ya.

oksijen israflarinin son bombasi. cita arsa cikti diyecegim de artik arsi da gecti.
  • sivas'lı kardeşlerim müsterih olsunlar, ben jandarmaya ihbarda bulundum. köpeği kaynaşlı gişelerde aldıracağım dediğim olaydır.
  • diriliş in galatasaray 'ın riva arazisinde çekildiğini ve riva arazisinin satıldığını bilseler galatasaray kulübünü basmaları imkan dahilinde olan insanlar.
  • itiraf ediyorum, birkaç kere okuduktan sonra anladım. demek ki o karakteri canlandıran aktör, mesela sezon arasında gezip görmek için sivas'a gidecek olsa daha ne olduğunu anlamadan pusuya kurban gidecek ya da sokak ortasında linç edilecek (pusu kurmaktan bahsediyorlar, pusu!!! bir de otobüs dolusu insan toplanıp gidecekmiş. hani sizin yiğitliğiniz, ey yiğidolar, bir deyiverin hele). halkın beynini yulaf lapasına çeviren, siyasetçisinden bu tür dizilerin yapımcı ve senaristlerine kadar herkes, eserinizle gurur duyun.
  • adamı tarihte sivas subaşısı öldürmüş sivaslılar da tarihi tekerrür ettirme derdinde. anlıyorum.

da. neden belediye den otobüs istiyorlar onu anlamadım.dizi karakteri linçi için otobüs tahsisatını da mı belediye görevleri arasında sanıyorlar.

hoş sivas . çok da şey etmemek lazım.
  • (bkz: kıymetli yiğidolar)
    (bkz: çılgın sivaslı alpler)

tavada eriyen bir kalıp margarin kıvamında açıklama yapılmıştır.

(bkz: seni sevdim be tosunum) *
hesabın var mı? giriş yap