• nasıl olurda boş kalır. ekşi camiası bu siteyi nasıl benden önce keşfetmez hayretler içindeyim.

sevdiğiniz dizileri sizin yerinize takip eden site.
    mail kutunuza, diziniz bugün yayınlandı diye bilgi düşüyor. daha önce kaç bölüm seyretmediğimi bakabiliyorum.

keşke bizim yerimize izlese sonrasında sözlükteki başlığına yorum yazsa..." jofrey'in babaannesi kaşar dese!"

http://www.dizi-takip.com/
  • pogdesign varken gereksiz olan site.
  • (bkz: todoist) varken böyle bir şeyi keşfetme gereği duyulmaması, sorunu kendi içinde halledebilme yeteneğini daha önceden uygulamış olmak.
  • takvimi beni benden aldı.
    takip ettiğim dizileri kaçırmadan, ekşide spoiler yemeden izliyorum sayesinden.

sabah kalktığımda bir bakıyorum, bugün şu diziler yayınlanmış diye beni uyarıyor.
    tavsiyeleri sayesinde 2 tane hastası olduğum diziyle buluşturdu beni.

sabırsızlıkla cep telefonu uygulamalarını beklediğim site aynı zamanda..
  • şu arkadaş da benim bu konudaki biriciğim : very big cat
  • fikir güzel ama uygulaması boktan olan site. takibe alınan dizilerin seyrettiğiniz sezonlarını tek tek sekmeler arasında dolaşarak izledim şeklinde onaylamanız gerekiyor. buna toplu bir çözüm getirmeliler. ayrıca diziarama kısmı çok eski püsküve kullanışsız.. önerilen diziler hep aynı...

edit: ama hakkını yemeyelim tüm bu boktanlığına rağmen (ki sanırım tasarımda değişikliğe gidilmiş) dizilerinizi bir kere işaretledikten sonra her yeni bölümde hatırlatma maili atmaları çok şukela.
  • (bkz: dizibildir)
  • kesinlikle geri bildirimi olan, kullanıcılarının görüşlerine değer veren bir site... utandırdılar resmen! şöyle ki efenim;
    sitenin muhabbeti geçiyor ben de başladım hemen sorunumu anlatmaya. bir de acındırdım, facebook twitter kullanmayana niye bildirim yapmıyorsunuz, onlar da insan falan diye... aaaah ah söylemez olaydım, ilgilendiler, ve sorunu çözmek istediler. ben de tabi hemen mutlu müşteriye döndüm! mail adresimi istediler. hemen siteye girdim; hafıza kötü, profilden bakayım dedim. tabi onu da bulamadım (bkz: teknoloji özürlü olmak) çare var olan iki mail adresimi de vermek... neyse siteye girdiğimde gördüğüm daha da vahim; meğer 3 dizi kaydedip,sıkılıp çıkmışım! onlardan ne bildirimi beklediysem artık. hayır hafıza da kötü ya; olaya ait kafada yeni senaryo yazıp,ona inan bir de üzerine ithamda bulun...mail adresleri ad soyad kombininden olan teknoloji fakiri sen tut cidden işini iyi yapan siteye laf et...ama dürüstüm, hatamı biliyom valla bak...
    velhasılı benim gibilerle de sabırla uğraşıp ilgilenen, sezon başladığında haber vermesiyle daha da güzelleşen sitedir.
  • yerli dizi kategorisi olmadığı için üzülerek hemen bırakmak zorunda kaldım.
  • az önce kullanmaya başladığım ve yavaşlığıyla, çalışmayan butonlarıyla beni sinir eden site. takip et diyorsun üç kere basman gerekiyor. izlediğim bölümleri bir türlü izlendi hale getiremiyorum. anında alternatif aramaya başladım resmen.
hesabın var mı? giriş yap