şükela:  tümü | bugün
  • tıklayınca açılsa güzel site...
  • en kaliteli dizi izleme adreslerinden biri. zaten hepi topu bir kaç tane var böyle.
  • şu ana kadarki en boktan online dizi izleme sitesi. ergenlerin eline de çevirmenlik yapsınlar diye klavye vermişler mota mot çeviri yapıyor bebeler.
  • sağda solda, en çok da burada, reklamını yapan, "efendim biz süper siteyiz, en son diziler bizde, üyelik alıyoz takip yaptırıyoz" diyen bi sürü skimsonik dizi sitesi buradan arak yapıyor gördüğüm kadarıyla.

lakin çevirmenleri beş para etmez.

örnek vereyim de daha iyi anlaşılsın:

orijinal replik: "what did you just say?"
    çeviri: "az sonra ne dedin sen?"

bu derece yani.

kıssadan hisse: çevirmenlerinize para veriyorsanız eğer, hepsini sepetleyin ve maaşı yükseltin hocu.
  • lilyhammer i ceviren guzide dizi izleme sitesi.
  • çevirmenler dışında çok iyi site. özellikle efsane diziler kuşağında hayvani çözünürlükte twin peaks'i görmemle ilk bölümü tekrar izlemem bir oldu. ama dediğim gibi şu an hatırlayamadığım birkaç tane çok bariz hata vardı çeviride.

daha iyi çevirmenlerle çalışın çocuklar. google translate gibi pragmatics'den nasibini almamış çeviriler yapmayın.

bu işi de kotarırsanız, yeni nesil dizimag olmanız için engel yok önünüzde.

not: bir de mail.ru uzantılı serverlar dışında server bulursanız daha iyi olur. zira mail.ru video arayüzüne tıklar tıklamaz seni asıl siteye götürüyor ve her bölümü direkt oradan takip edebiliyor insanlar. ben özellikle çalışılmış site diye hitinizi arttırıp arada sikko betson reklamlarınıza da tıklıyorum ama herkes benim gibi insaflı olmaz. ki ben zaten hafta 2 3 saatimi dizi izlemeye ayırabiliyorum. ona göre.
  • kimse de linkini koymamış. buyrun yeni dizi izleme sitesi dizibox.

dizimag sonrası site arayışları devam ediyor. şu ana kadar en yakını dizilab oldu, bir deneyelim bakalım bunu da.
  • anasayfaya dev bir banner alsınlar bari de, biz de kurtulalım onlar da. amma para aşkıymış amk, her taraf reklam. hayır, sanırsın dizileri kendi server'larına yüklüyorlar.
  • (bkz: #48109899)