şükela:  tümü | bugün
  • sigarayı zararlı diye sansürlüyorsun. içkiyi de zararlı diye sansürlüyorsun. kötü örnek oluşturuyor diyorsun. peki silah iyi örnek mi? silahları niye sansürlemiyorsun? silahlar da buğulansın.
  • valla kampanya direk türkiye’de diziler sansürlensin olsa destek olurdum herhalde
  • katıldığım kampanya.

misal hiçbir içkinin insanı bir anda yaraladığını, öldürdüğünü veya sakat bıraktığını görmedim.

ama içki sansürlü, silah değil.
  • sevmediğimiz siyasetçiler de görüntü ve ses olarak sansürlensin diye ekleyerek desteklediğim kampanyadır. sonuçta herkesin bir göz zevki var.
  • katıldığım kampanya.
    (bkz: diriliş ertuğrul) dizisinden başlayabilirsiniz.
  • televizyonu sansürlemeyenin aq.
  • hiç bir şey sansürlenmese, her şey serbest olsa nasıl olur? isteyen izler isteyen izlemez, özgürlük.
  • mevcut dizilerin tamamı asker ve polis dizilerinden oluştuğu için direk dizilerin sansürlenmesi ile sonuçlanacak kampanya.

mevcut emniyet genel müdürlüğü içerisinde, türk televizyonlarındaki kadar sivil komiser yok. netflix olun, tarihi, organize, bilimsel diziler çekin demiyorum abi ama şu polis fetişizmi direk sansürlensin artık.

not: pomem öğrenci adayı.
  • desteklediğim kampanyadır, 90 nesli kabadayı dizileri ile büyüdü, bu diziler psikolojilerinde öyle yer etti ki onlar gibi mafya lideri olmayı yada en azından sert çocuk olma hevesi ile öyle dolup taştılar ki omuzlarını gere gere yürüdüler 10 yaşında. sonunda ne oldu peki, hızlı ve alkollü araba kullanıp bacaklarını kırdılar, şimdi ne yapıyorlar dersiniz, bakkalcılık. söz konusu kişi kuzenimdir.