• yeni nesil online dizi izleme sitesi. klasik sitelerden önemli bir farkı tasarımıdır. herhangi bir hazır tema kullanılmamıştır. ya da ben öyle düşünüyorum. dizi sitelerinde üç parça halinde yüklenen diziler, yine burda üç parça halindedir. fakat diğer parçaları kendisi otomatik açmaktadır. yani yerinizden kalkmadan mal gibi izleyebilirsiniz. http://www.dizimag.com/ adresinden ulaşınız, soğuk içiniz, güneşte bırakmayınız.

  edit: (bkz: ekşileyin piçler)
  edit: mühendislerin kodladığı, grafikçilerin tasarladığı, liselilerin yönettiği internet sitesi.
  edit: kapatılmıştır.
 • ara ara izleme esnasında kopukluklarda yaşatsa, en bi güzel dizi izleme sitesi. 720p dizi sunumuna da başlamışlar, üstelik isterseniz bilgisayarınıza zahmetsizce indiriyorsunuz. mis.

  bölüm seçimi sayfasında, her bölümün title'ı yazılı. hangi bölümü izlemediydim lan? endişesine de son veriyor.
 • dizi seyretmemi kolaylaştıran site,artık torrent den 720p dizi indirmeme ve altyazı beklememe gerek kalmadı.kapatılmaması için her gün flying spaghetti monster'a dua ediyorum.
 • yeni eklenen "bölüm partlarını bilgisayara indirebilme" özelliğiyle gönüllerdeki yerini sağlamlaştırmıştır.
 • in treatment'ın tüm bölümlerini bulabildiğim tek site... görüntü kalitesi mükemmel olmasa da alttaki çubuk (ona ne diyorlar artık bilemeyeceğim) çok hızlı doluyor ve bu sayede donma falan olmadan izleniyor diziler. çoğu dizi sitesi (hatta neredeyse hepsi) gün içindeki kullanım yoğunluğuna göre yavaşlıyor, dizileri açmıyor ya da sizi yarı yolda bırakıyor. dizimag ise çok istikrarlı. altyapısını kim oluşturduysa ellerine sağlık.
 • son birkac gundur hicbir diziyi acamadigim site.
 • 30 rock'ı düzenli olarak* yüklemeyen yegane sitedir. çıldırmak üzere olduğum bi esnada keşfettiğimden benim için değerlidir.

  bir entry ancak bu kadar yanlış yazılabilirdi editi: yüklemeyen ne ya yükleyen.*
 • olmazsa olmazdır, candır, istediğimiz tüm diziler bir tık ötededir, görüntü kaliteli, altyapı hızlıdır.
 • denemediğim site kalmamıştır. açık ara en iyisidir.
 • yeni tanıştığım hemen kaynaştığımız sevdicek olduğumuz site bunun birkaç sebebi vardır.

  1.seinfeld vardır..tam tamına ve iyi kalitede
  2.evet kesinlikle seinfeld var
  3.vallaha seinfeld lan
  4.lan inanmazsan bak
  5.habide hızlı sayılır 12 üzerinde 8 verdim..tabi yoğunluğa bağlıda..neyse hayırlısı

  ek:aramız limoni bir halde şu günlerde beni aldattığını düşünüyorum zira yalan söylüyor..x files izleyelim diyorum hepsi var diyor heyo nidalarıyla baktığımda bunun bir yalan olduğunu görüyorum..olmadı ama iyiydik biz..ne oldu sana züleyha