şükela:  tümü | bugün
 • vicdanınızı rahatlatmak için de olsa reklamlara basmaya kıyamıyorsanız ama bağış yapmak için de bir yer göremiyorsanız site içinde, karşılıklı yazışmalar sonucunda ulaştığım bilgiyi paylaşmak isterim:

  merhaba,

  bağış kutucuğunu bir dönem koyduk ancak pek rağbet görmedi.
  nadiren de olsa takipçilerimiz e-mail atarak bağışta bulunmak istiyorlar.
  reklamların sayısını az tutarak daha keyifli vakit gerçimenizi istiyoruz bu yüzden bağışlara ihtiyacımız oluyor.

  info@dizimag.com paypal adresimize bağışta bulunabilirsiniz.

  teşekkür ederiz.
 • en iyi dizi sitesi. tasarım güzel, reklamların yedirilmesi rahatsız edici değil, dizi sayısı ve kalitesi hem yüksek hem de çeşit çeşit dizi var. şu ara monte cristo'nın 4 bölümlük fransız dizi versiyonunu veriyorlar. bir yandan da black mirror. harbi güzel iş yapıyor. bağış yapamıyorum ama reklamlara acımasızca tıklıyorum aha 3 sent aha 5 sent verdim diye. eğer siz de faydalanıyorsanız öyle yapmanızı öneririm. abartmadan elbette.
  ancak bu güzel site de diğerleri gibi yasallığı diken üstünde olanlardan. sunulan içerik korsan. sunan facebook. link atan bunlar. yükleyen de x ip. şimdi suçlu kim? diziyi facebook'a yükleyen x numaralı ip mi? diziyi barındıran, stream eden facebook mu? o facebook hesabından buraya link alan dizimag sitesi mi? şükür ki ülkemizde bilişim hukuku bu konularda daha hiç oturmadı. bakın şu küçük "yükleyen ip, facebook, linki yayınlayan site" üçlemesini ülkemizde "bilişim avukatlığı" yapan bir avukata sorun "eee üüü" diye kalacaktır. yok kendi cahilliğinden değil. mevzuat bomboş, garip.
 • kesinlikle piyasadaki en iyi dizi sitesi. bölümleri bilgisayara indirme, altyazısız, ingilizce altyazılı, "bölümdeki şarkılar" gibi özellikleriyle diğer sitelere çoktan fark attı. ayrıca abuk sabuk yerlerde karşımıza reklam çıkarmaması, yerli - yabancı, eski - yeni her diziye yer vermesi de takdirimizi kazandı. ayrıca çok hızlı bir şekilde ve kaliteli yükleme yaptıklarını da belirtelim.
 • arşivi açısından en iyi dizi sitesidir. hemen hemen her yabancı diziye rahatlıkla ulaşmada bir numaradır.
  yerli/yabancı tüm dizilerin yeni bölüm takvimi, dizide çalan müzikler ve ışık ayarlamasına kadar her şey mevcut sitelerinde adamların.

  iyiki varsın dizimag.
 • her şeyiyle dört dörtlük bir dizi sitesidir. kendilerinden iki talebim var:

  1- siteye playlist özelliği eklenmesi (belki de vardır ama üye olmadığım için bilmiyorumdur)
  2- izlemekte olduğum diziyi ileri geri alabilme özelliği. şöyle izah edeyim; mesela dün bir dizi izlerken tam ortasında elektrik kesildi. elektrik gelince yarım kalan diziyi tekrar açtım ama alttaki çubuk henüz dolmadığı için kaldığım yere gidemedim, mecburen çubuğun dolmasını bekledim. buna da şerh koyayım, belki chrome yüzündendir.
 • dark knight rises'ın yaklaştığı şu günlerde batman animated series ve beyond serilerini de yüklerlerse bir kısım geek ve nerd'ün son tahlilde takdirini toplayacak süper dizi izleme sitesi.
 • ben bu dizimag ekibine ne kadar övgü yağdırsam az. çocuktum annem büyük bir alfred hitchcock hayranı olduğundan hiç bir filmini kaçırmazdı, ben de yorganın altından çaktırmadan seyrederdim. o zamanlar alfred amacamızın önce konuştuğu sonra filme geçtiği bir seri vardı işte onu yayınlamaya başlamışlar. adamlar kaliteli hizmetin yanında ayrıca da zevk sahibi insanlar. alfred hitchcock presents 'i yayınlamak kimin fikriyse helal olsun diyor devamının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
 • şu ana kadar izlediğim bütün dizileri yüksek kalite ve yükleme hızıyla gönlümde taht kurmuş harika bir online dizi izleme sitesi. yabancı dizi veya diziporta uğramıyorum bile artık.

  ekleme: yabancı dizi'de olduğu gibi kişinin izlediği bölümleri farklı renge getirseydi hatırlamak açısından daha bir güzel olurdu ama neyse artık

  edit: üye olunca izlenilen bölümün rengi değişiyormuş. bilgilendirme için teşekkürler!
 • gece gece bana ''ben mi temiz kalpliyim yoksa bu adamlar adanmış mı'' diye sordurdu.

  divxplanet sağolsun the wire gibi bi dizinin o kadar takipçisi varken ve de istek bölümünde kuyruklar oluşturmuşken hala sikko film çevirileriyle meşguller.
  malum the wire 5. sezon altyazılarının bulunduğu tek yer de burası(imiş). geçen sitede dolaşırken dedim şu wire'a bi bakayım, bi de ne göreyim internette hiç bi yerde olmayan s0502 altyazılı. çeviren arkadaşa baya bi duacı oldum. yemişim işi gücü dedim çöktüm bilgisayarın başına izledim bi nefeste. aradan bell bi süre sonra kendi kendime 'ulan umut fakirin ekmeği ya allah' deyu bi daha bizim d'angelo'ya tıkladım bi de ne göreyim;s05e03.

  dün gece yine o iç ses işbaşındaydı.dedim 'oha lan o kadar da değil bunlar da insan' hoop bi baktım s05e04. insanoğlu doyumsuz birader. iç ses yine dürtüklerken 'oha lan bi günde bi bölüm hemi de ,the wire? siktir lan ' dedim, tabi kendime siktir çekerken bu arada fellik fellik the wire ararken ne göreyim; s05e05

  yemişim divxplanet'ı, torrenti. sırf reklam gelirleri falan filan(anlamam pek bu netten para olaylarını) artsın diye tıklarım işim olmasa bile.emeğe saygı göstermek lazım en azından.
 • ipad'de dizi izleme keyfini yaşatan, tesadüfen bulduğum,dizi arşivi geniş ve kaliteli site..

  (bkz: bulunmaz hint kumaşı)

  edit: erken konusmusum the vampire diaries ve sgu stargate universe 2. sezon bölümleri bozuk çıktı hevesimiz kursağımızda kalmıştır!