şükela:  tümü | bugün
 • şu ana kadar izlediğim bütün dizileri yüksek kalite ve yükleme hızıyla gönlümde taht kurmuş harika bir online dizi izleme sitesi. yabancı dizi veya diziporta uğramıyorum bile artık.

  ekleme: yabancı dizi'de olduğu gibi kişinin izlediği bölümleri farklı renge getirseydi hatırlamak açısından daha bir güzel olurdu ama neyse artık

  edit: üye olunca izlenilen bölümün rengi değişiyormuş. bilgilendirme için teşekkürler!
 • gece gece bana ''ben mi temiz kalpliyim yoksa bu adamlar adanmış mı'' diye sordurdu.

  divxplanet sağolsun the wire gibi bi dizinin o kadar takipçisi varken ve de istek bölümünde kuyruklar oluşturmuşken hala sikko film çevirileriyle meşguller.
  malum the wire 5. sezon altyazılarının bulunduğu tek yer de burası(imiş). geçen sitede dolaşırken dedim şu wire'a bi bakayım, bi de ne göreyim internette hiç bi yerde olmayan s0502 altyazılı. çeviren arkadaşa baya bi duacı oldum. yemişim işi gücü dedim çöktüm bilgisayarın başına izledim bi nefeste. aradan bell bi süre sonra kendi kendime 'ulan umut fakirin ekmeği ya allah' deyu bi daha bizim d'angelo'ya tıkladım bi de ne göreyim;s05e03.

  dün gece yine o iç ses işbaşındaydı.dedim 'oha lan o kadar da değil bunlar da insan' hoop bi baktım s05e04. insanoğlu doyumsuz birader. iç ses yine dürtüklerken 'oha lan bi günde bi bölüm hemi de ,the wire? siktir lan ' dedim, tabi kendime siktir çekerken bu arada fellik fellik the wire ararken ne göreyim; s05e05

  yemişim divxplanet'ı, torrenti. sırf reklam gelirleri falan filan(anlamam pek bu netten para olaylarını) artsın diye tıklarım işim olmasa bile.emeğe saygı göstermek lazım en azından.
 • ipad'de dizi izleme keyfini yaşatan, tesadüfen bulduğum,dizi arşivi geniş ve kaliteli site..

  (bkz: bulunmaz hint kumaşı)

  edit: erken konusmusum the vampire diaries ve sgu stargate universe 2. sezon bölümleri bozuk çıktı hevesimiz kursağımızda kalmıştır!
 • ipad'de açılabilmesi muazzam bir lütuf!
  yapanların ellerine sağlık.
 • damak tadını bilen hızlı, enfes bir kadronun elinin değdiği temiz, kaliteli, kullanışlı ve son kertede gerçekten rakipsiz site. bulunamadığından hayıflanılan pek çok yapımla sevişme olanağı sağladılar, sağolsunlar. ek$i'yi takip eden birileri muhakkak vardır deyu söylüyorum, spaced istiyorum kendi adıma. eyvallah çocuklar.

  ~ şu ân gördüm, spaced eklenmiş.

  böyle güzel bir olay işte.
 • yayınladığı dizilere telif hakkı verip vermediğini merak ettiğim vasat site. konuyu araştırıp telif vermemesi konusunda haklı çıkarsam dizilerini yayınladıkları kanallara tek tek mail atıp bildireceğim bu durumu.
 • torrent veya e-mule ile dizi indirme imkanı olmayanlar için mükemmel bir site.
 • muadillerine göre daha hoş seçenekler sunan bir dizi izleme sitesi.
 • ben de mi sorun var, yoksa dizimag'te mi merak ediyorum. bölümleri izlerken bir sorun çıkıyor. şöyle ki: bölümü izlerken birden sona eriyor ve "bölümü tekrar seyret"/"sonraki bölüm" butonları çıkıyor. halbuki bölümün bitmesine epey var daha. böyle bir sorunla karşılaşan varsa veya sorunun çözümü bilenler varsa iletişime geçerlerse sevinirim.

  sonradan gelen edit: -cry baby- ve -vedderbaug- adlı arkadaşlar sorunun çözümünde yardımcı oldular. buradan teşekkürlerimi iletiyorum. sorun siteden kaynaklanmıyormuş. sitenin imajını da zedelemeyelim durduk yerde.
 • ücretli çevirmenler arıyorlarmış.

  ''değerli dizimag takipçileri, yeterli ingilizce bilgisine sahipseniz çeviri grubumuza katılarak gelir elde edebilirsiniz.

  altyazı çevirmenliği gönüllü bir iş olmasının yanı sıra çeviri ekibimiz için ek gelir kaynağıdır.
  reklam gelirlerinden elde ettiğimiz kazançlarla, mevcut ekibimizi ve teknik giderlerimizi finanse etmekteyiz. şimdi de çeviri grubumuzu genişletmek istiyoruz.

  bu başvuru tam zamanlı bir iş teklifi değildir. varolan altyazı ihtiyaçlarından istediğinize talip olmanıza olanak tanır. çevirdiğiniz altyazı başına kendi belirleyeceğiniz* ücreti kazanırsınız.
  * her altyazı için belirlenen maksimum bir fiyat vardır.

  çeviri grubumuza katılarak, çevirdiğiniz altyazılar için para kazanma imkanınız bulunmaktadır.

  çevirmen olmak için, iyi derecede ingilizce bilgisini ve çok iyi derecede türkçe bilgisini haiz olmak gerekmektedir.
  ayrıca yukarıdaki cümlenin doğru yazıldığının da bilinmesi gerekmektedir :) ''

  (bkz: haiz olmak)