• izlediğim bölümleri tek tek işaretlemek sitenin en sevmediğim yanı. keşke sezonu komple işaretlemenin bir yolu olsaydı. takıntım var. izlediğim tüm dizilerin işaretlenmiş olması gerekiyor. dizimag'ta de böyleydi.
  • diziler bulunabiliyor bulunmasına ama, sayfanın neresine tıklasam yeni açılan sekmede reklam görmek bıktırdı artık. +18 reklamlar da dahil buna. dizi izleme iştahımı azalttığı için her an 1-2 gün içinde başka bir dizi izleme sitesine geçmeyi düşünüyorum.
  • çevirmenlerini acil yenilemesi gereken site. allah aşkına ya, google translate'le falan çeviriyorlar galiba. bu kadar kötü olamaz! çeviren kimse artık, hiçbir kalıbı, deyimi falan bilmiyor resmen. dümdüz çeviriyor, chicken translate hesabı.
  • şuan güncelleme yaparken index.php'yi silip anadizini erişilebiir hale getiren site.
  • an itibariyle twitter'da satın aldığı bot takipçileriyle ismini trend listesine sokmaya çalışan site. işin de kolayını bulmuşlar, botlar güncel türkçe sözlükteki kelime ve manalarını sırasıyla yazıyorlar.

merak ettim piyasası nedir bu işin, botlara kaç para verdiniz dayı?
  • vikings, 12 monkeys ve house of cards'ın yeni bölümleri hem de türkçe altyazı ile bulunan site. torrentten indirdiğim dizilerin alt yazısını bs player bulamayınca direkt buraya giriyorum. hatta bayağı iyi yapmışlar(neredeyse eskisi ile aynı) torrentle bile uğraşmayabilirim bundan sonra.
  • çakma bile olsa yabanci dizi alemindeki en kullanışlı sitedir bence. sürekli gidip geliyor, offline oluyor hiç stabil değil o konularda fakat sanırım saldırı alıyormuş birileri tarafından. sitedeki açıklamalar kısmında öyle yazıyordu en azından. keşke biraz daha stabil olabilse de rahat rahat dizimizi izlesek.
  • on numara site... daha pek bilinmiyor ama buralar dolup taşar...

insanı bıktıran reklamların olmaması en güzel yanı...
  • mobil sitesinde virüs tehlikesi bulunmakta.
  • candır can. westworld ikinci sezon için bileniyorum
hesabın var mı? giriş yap