1. dj'lik mevzusunda batı soundu denilebilecek tarzdan bıkanlar veya haz etmeyenlere için ilaç gibi gelecek dj.

  mehmet uygar aksu adlı youtube fenomeni şahsın videolarını izlerken denk geldim bu arkadaşa. her çalışması ayrı bir müthiş geldi bana, armin van buren, tiesto falan hikaye adam öyle müthiş şeyler yapmış ki dinleyenin agzı açık kalıyor. youtube videoları altına baktım çogunlukla ergenler istekte bulunuyor ama olsun hakkaten benim hoşuma gitti adamın çalışmaları.
  http://www.youtube.com/…6b4&list=plb25d7a23f856c885
 2. extacy atıp dinlenen kopmalık dj'miş. mix'leri oldukça hızlı, şarkılar eğlenceli. extacy atanların bunun parçalarıyla dans uyumlarını görünce bu hapı bu çocuk için yapmışlar demiştim.
 3. apaçi müziği üreteci. bu ne oğlum ahaha?

  bağımlılık yaptı yalnız umarım kurtarabilirim kendimi. beyler :(
 4. kafa siken apaçi tayfa marşı tarzı müzik yapan. ulan ne kadar bunu dinleyen adam gördüysem alayının içinde apaçi yatıyor. özellikle bu şahsın müziklerine düşkün heriflerin ortak yönü araba düşkünü olmaları. şahinci, doğancı, tofaşçı ortamların değişmezidir. hele birde kuzenim var ki ne zaman patlamalık durum olsa direk arkadan fon müziği diye gelir dj army. ulan cidden apaçi mi yoksa makara olsun diye mi açıyo hala çözemedim herifi.
  (bkz: varsa şekerin patlayalım şekerim)

  azalar bitin mk. şu dize, masaya felan vurarak beste yapan tayfa varya heh aynı adamlar işte bunu dinleyenler de. bunu dinleyenler pink floyd'a laf yapıyor ya ben daha bişey demiyorum. mınakodumun bonzaici tayfası!