şükela:  tümü | bugün
 • filistin asıllı amerikalıymış...
 • i'm so hood ve out here grindin parçalarıyla bomba etkisi yaratan,dade county'nin alemci babası,gergin beatleriyle tanınan bir abimizdir.ayrıca ağır müslüman olduğunu boynundaki devasa bling'ten anlayabilirsiniz.
 • bu aralar welcome to the hood ve i'm on one gibi parcalar yapmis, gene rick ross ve lil wayne tayfasi varlar.
 • fat joe'nun ekibi olarak da hatırlayabileceğiniz terror squad'ın elemanlarından bir tanesi.

  aslen filistin kökenlidir ve 2006 yılından beri çıkardığı solo albümlerle özellikle florida bölgesinde epey ünlenmiştir. çok yetenekli bir adam olduğu iddia edilemez ve hatta bir sürü boş şarkı yaptığını da söyleyebiliriz. fakat bu adam kesinlikle şanslıdır çünkü kariyerinin başından beri young jeezy, bun b, rick ross, jadakiss, ludacris, chamillionaire, the game, nas, kanye west, t.i., busta rhymes, fabolous gibi çok iyi rapçilerle ve lil wayne, plies, t-pain, trey songz, birdman gibi çok popüler isimlerle çalışma şansına sahip olmuştur. yaptığı kötü şarkılarda bile en az 3-4 tane farklı rapçi olduğu için, şarkıdan bağımsız olarak bireysel anlamda iyi olan bir kısım bulabilirsiniz. yani çoğu şarkısı genel anlamda ortalamanın altında olsa bile, birlikte çalıştığı bazı iyi rapçilerin emekleri sayesinde biraz daha iyi konuma gelmektedir.

  bunun en bariz örnekleri ise dandik bir beat üzerine söylenen fakat 1-2 tane başarılı verse içeren we takin over; ludacris'in, young jeezy'nin, busta rhymes'ın ellerinde yükselen i'm so hood remix'i; welcome to my hood remix'i; busta rhymes'ın ve nicki minaj'ın tam anlamıyla şov yaptığı all i do is win remix'idir.

  tam anlamıyla iyi olan birkaç şarkısı için (bkz: go hard) (bkz: i'm on one) (bkz: victory) (bkz: i'm from the ghetto)

  genel olarak yetenekli bir adam değildir, kliplerinde gereksiz hareketler yapar ve hep etrafındaki kadronun genişliği sayesinde dikkat çeken işlere sahip olur. fakat bazı şarkıları güzeldir ve güzel olmayan diğerleri de en azından dinleyici eğlendirebilir.
 • we the best sloganı altında pek çok değerli sanatçıyı toplayarak iş yapmıştır. bir başka açıdan amerika'daki zenci müslüman rapperları bir araya getirmiş diyebiliriz lil wayne gibi istisnaları saymazsak. kliplerinde hep el birliğiyle birşeylerden kaçarlar bunlar. artık yeni fikirler çıkartmalılar bunca yetenek bir aradayken hep aynı şeyleri yapmaları ilgi kaybettiriyor
 • yalnız ve yalnız j.u.s.t.i.c.e league tarafından yapılmış bir beat'e dj premier scratchleri ekleyip scarface ve nas'ı şarkıya koymasıyla bile çok büyük saygımı ve sevgimi kazanmış adamdır. ki eskiden hep çok antipatik buluyordum bu adamı, sadece bu şarkıyla gözümdeki değeri tavan yaptı.
 • power fm'den dj halid'dir kendisi.
 • son çıkan şarkısı they don't love you no more , french montana bölümleri dışında başarılıdır.
  ama dikkatimi çeken yegane şey şu ; jay z klipte neden yok ? onun söylediği yerlerde mal mal hareketler yapıyorlar meek mill olsun , rick ross olsun , khaled , timbaland , french. ben jay z olsam ben de çıkmazdım amk
 • yaptığı şarkılar kısmen başarılı olsa da , 2013 suffering from success albümü toplamda sadece 50.000 satarak khaled abimizi deyimi yerindeyse gotunun üstüne oturtmustur.ayrıca albümde 20nin üzerinde konuk sanatçı vardır. prodüksiyon desen iki üç sarki , çok overrated bir arkadaş
 • hold you down klibindeki davranışlarıyla yaklaşık 1 saattir kendi kendime gülmeme sebep olan adam.

  zaten klibi kulaklık reklamı olsun diye çekmişsin, tamam da 4:32'den itibaren yaptıkların nedir ya?

  zaten bu işte de iyi değilsin, etrafındaki adamlar kurtarıyor her şarkını. beat mükemmel ama, hakkını vereyim.
52 entry daha

hesabın var mı? giriş yap