• kill bill'den sonra her ne kadar hatrı sayılır filmler yapmış olsa da eski işlerini özletip beni hayal kırıklığına uğratan quentin tarantino'nun görünürdeki yeni filmi. umarım, bu film olsun reservoir dogs ve pulp fiction kadar iyi olmasa da iyi olur.*

edi+
    nitekim, şahsımca öyle de olmuş.
  • habere göre senaryosu 168 sayfalıkmış. bir de senaryoyu okuyup çekilmemiş filmin kritiğini yazanlar vardı internette.
  • leonardo di caprio'nun da adı kestte geçiyor, o zaman karısı kaçırılan herifi mutlaka o oynayacaktır. tamam belki zenci değil ama olsun.
  • oyuncu kadrosunun neredeyse hepsi rumored'dır ama eğer o kadro kesinleşirse gelmiş geçmiş en sağlam tarantino filmini ve uzun sinema tarihindeki gelmiş geçmiş en sağlam filmlerden birini izleyeceğimiz garantidir.

hele son yıllardaki favori aktörlerimden michael fassbender başrolde olursa daha bir hoş olur. leo, will smith, chris waltz ayrı bir konu zaten. sabırsızlıkla bekliyoruz son durumları.
  • franco nero da listede görünüyor.1967 django'da django'yu oynayan adam yani..tarantino ne işler peşindesin amk ya?
  • 2013 yılında vizyona girmesi bekleniyor. quentin tarantino'nun spaghetti western'e el atması gerçekten heyecan verici. harika bir kadro, bol bol ennio morricone şaheseri bizleri bekliyor gibi görünüyor.

her ne kadar kadroda rumored olarak görünse de, franco nero'nun varlığı göz önünde bulundurulursa, tarantino'nun esinlendiği filmler büyük ihtimalle sergio corbucci'ye ait olan django ve il mercenario olacaktır.
  • rango'nun tarantinovari kurgusu ile tarantino'dan bir spaghetti western bekleyen ben bu filmin haberiyle havalara zıpladım. hem de rango'nun ilham aldığı karakter django'ye tarantino'nun işleyecek olması heyecanı katlıyor.

kafamda soru işaretleri yok değil. tarantino clint eastwood ile birlikte kafamıza oturan kirli suratlı beyaz cowboy imgesini jamie foxx ile - büyük ihtimalle - yıkmaya çalışacak. jamie foxx nasıl bir cowboy olur bilmiyorum, yelekler ve topuklu çizmeler içinde pek de hayal edebildiğimi söyleyemem.

her neyse, 2012 sonu 2013 başı gibi gösterime girecek olan django unchained bir quentin tarantino spaghetti western'i. daha ne lan?
  • leonardo dicaprio filmin kötü adamı olacağımış. iyi adam olsaydı %90 derdim ama kötü adamsa %100 ölür filmin sonunda. spoiler falan değil, adamın kaderi amına koyim...
  • ağız tadıyla western filmi izletecek bu filmle tarantino üstad.
  • kill bill 3 bundan daha önce açıklanmıştı sanirim qu şapkasından çıkardı bu filmi. christoph waltz'in performansi merakla beklenmektedir. kevin costner'in oynacağı dedikoduları var, zaten s. l. jackson olmazsa olmaz. her nekadar tarantino, adamı sicarken çekse izlerimcilerden olmasam da, 2012'nin en merakla beklenen yapıtıdır.
hesabın var mı? giriş yap