1. 81 doğumlu, aj auxerre'de top koşturan bu sisqo kılıklı siyahi fransız golcüyü yakın zaman içinde real'de orda burda görürsek şaşırmayalım demek isterim öncelikle. şu anda sakat olmasına rağmen bu sezon oynadığı 5 maçta toplam 7 golü var. başka cissé ile karıştırılmasın lütfen (bkz: aliou cisse).
  2. eurosport'ta gördüğümde bana oha dedirten, cm'de de bayağı yetenekli, yırtıcı striker.
  3. ben de "herkesi uyandirayim, muhte$em bir adam geliyor" derken cm oynamamanin cezasini cekiyorum. bu adam dunya kupasini iskalayacak gibi ama ertesine muhte$em $eyler yapacak. muhte$em teknigi/fizig var ve cok can yakiyor. takip edilesi. derler ki pe$indeki takimlar liverpool, arsenal, roma, juventus... imi$.
  4. auxerre'de kalmasi liverpoollu olarak kalbimizi derinden yaralami$tir. fransiz kalbur ustu golculeri anelka'yi istemelerine ragmen bu cocuk bileginin hakkiyla dunya kupasina katilacak, robert pirez in eksikligini hissettirmeyecek. hayir adam lig bitimine dogru abartti oyununu ve gecen hafta attigi gol dunyanin sayili gollerden birisi olmaya adayimdir.
  5. futbolculuğu kadar tip olarak da oldukça karizmatik olan süper yetenekli youngster
    hastayım kendisine..
  6. "auxerre den sonra sadece liverpool da oynarım" açıklamasına sahip amatör ruhlu profesyonel futbolcu.
  7. sürat ve denge kombinasyonu bakımından t-henry ile ciddi anlamda kapışabilecek 3-5 hücum oyuncusundan biri dünyadaki..arsenal de yanyana oynasalardı oha derdik cümleten heralde..

djibril cisse hakkında bilgi verin