şükela:  tümü | bugün
 • cinebonus sinemalarında gördüğümüz yeni nesil 3 boyutlu sinema teknolojisi.
  http://www.dmaxcinema.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 • ntv spor'un yeni adı.

  içerik ağırlıklı olarak erkek magazin dergilerinden alıştığımız stil, moda, spor, otomotiv, lüks tüketim kalemlerini eksen alan yapımlardan oluşacakmış.

  http://www.medyaradar.com/…iz-kalacak-haberi-950304

  şimdiden üzüldüm.
 • kimsenin izlemeyeceği bir kanal olacak gibime geliyor. erkekler ne yapsın stil ve moda programlarını ? spor demişler sanki maçları ücretsiz yayınlayacaklar. çok sürmez 1-2 sene sonra kapatırlar.
 • türkiye'de tv yayıncılığında resmen aptallar hüküm sürüyor galiba. şimdi ntvspor ne kadar sevilmese de bir erkeğe(özellikle yalnız kaldığı zamanlarda) doğrudan hitap edebilecek programlara sahip. en kötü gece ses olsun diye belçika ligi izleyen erkeklere bu yılın kış modası, götümüze hangi parfümü sıkalım tarzı programları mı izleteceksin? güldürmeyin insanı ya. bu tip programlar elli kere denendi, tutmadı. hem de ulusal kanallarda. hayır kadınlarda bile tutmuyor artık böyle işler.

  bu vizyonsuzlukla bırak frekans satın almayı komple medya grubu alsan para etmez. kimse böye bir kanalı sikine takmaz, izlemez. neyse açsınlar da batsınlar çok da sikimde. hayreti mucip.
 • ntv spor'un yeni adi. kanal icerigi ciddi anlamda degisecekmis. calisanlarin %70'i is hayatina ntv'de devam edecek. a spor'a muhtaç kalmamayi umit ediyoruz.
 • ntv spor'un yeni adı.

  içerik ağırlıklı olarak erkek magazin dergilerinden alıştığımız stil, moda, spor, otomotiv, lüks tüketim kalemlerini eksen alan yapımlardan oluşacakmış.

  http://www.medyaradar.com/…iz-kalacak-haberi-950304
  http://www.medyaradar.com/…-ne-olacak-haberi-953840

  şimdiden üzüldüm.

  edit: üzülmedim diyerek güncelleyeyim. hurda avcıları, tamirat tadilat programları gayet güzel.
 • umarım saçma sapan yayınlar yerine adam gibi yayın yapan bir erkek kanalı olur. stilmiş modaymış lüks tüketimmiş, bunları geçin yapılması gereken tek şey, erkeklerin özüne yönelik yayın politikası gütmek. lifetime'da olan ev alıp düzeltme satma tipi programlar, daha önce discovery'de yayınlanan hurdalıktan araç yapma tarzı programlar ve bilimle teknolojiyi buluşturan mytbusters, brainiac tarzı programlar, top gear kadar olmasa da fift gear gibi araç programları olsun bu kanal tutar. tlc'nin erkek versiyonunu yaparlarsa bi naneye yarayacağını sanmıyorum.

  şu anda ulusal yayına açık izlenecek alternatif zerre kanal yok. ya bayık diziler ya da baş ağrıtan tartışma programları var, başkası da yok. sağolsunlar spor namına izlenecek tek şey kalmadı ulusal kanallarda; körling maçlarını izlemek için bile para vererek dekoder almak gerekiyor. ne izleyecek bu erkekler? çevremden biliyorum, çoğu arkadaşım ya çoluğu çocuğu yüzünden çizgi filmlere sarmış durumda ya da eşleri yüzünden bayık dizileri izliyormuş gibi görünmek zorundalar. umarım bu derde deva olur.
 • discovery’nin türkiye’de tlc’den sonra şifresiz yayın yapan ikinci kanalı olacaktır.
 • ntv spor yerine geleceği konuşulan kanal.

  edit: geldi.
 • 17 mart 2018 cumartesi günü 22:30'da ntv spor frekansında yayına başlayacak, ancak hd mi sd mi olacak bilinmiyor.