şükela:  tümü | bugün
 • cinebonus sinemalarında gördüğümüz yeni nesil 3 boyutlu sinema teknolojisi.
  http://www.dmaxcinema.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 • ntv spor'un yeni adı.

  içerik ağırlıklı olarak erkek magazin dergilerinden alıştığımız stil, moda, spor, otomotiv, lüks tüketim kalemlerini eksen alan yapımlardan oluşacakmış.

  http://www.medyaradar.com/…iz-kalacak-haberi-950304

  şimdiden üzüldüm.
 • ntv spor'un yeni adı.

  içerik ağırlıklı olarak erkek magazin dergilerinden alıştığımız stil, moda, spor, otomotiv, lüks tüketim kalemlerini eksen alan yapımlardan oluşacakmış.

  http://www.medyaradar.com/…iz-kalacak-haberi-950304
  http://www.medyaradar.com/…-ne-olacak-haberi-953840

  şimdiden üzüldüm.

  edit: üzülmedim diyerek güncelleyeyim. hurda avcıları, tamirat tadilat programları gayet güzel.
 • umarım saçma sapan yayınlar yerine adam gibi yayın yapan bir erkek kanalı olur. stilmiş modaymış lüks tüketimmiş, bunları geçin yapılması gereken tek şey, erkeklerin özüne yönelik yayın politikası gütmek. lifetime'da olan ev alıp düzeltme satma tipi programlar, daha önce discovery'de yayınlanan hurdalıktan araç yapma tarzı programlar ve bilimle teknolojiyi buluşturan mytbusters, brainiac tarzı programlar, top gear kadar olmasa da fift gear gibi araç programları olsun bu kanal tutar. tlc'nin erkek versiyonunu yaparlarsa bi naneye yarayacağını sanmıyorum.

  şu anda ulusal yayına açık izlenecek alternatif zerre kanal yok. ya bayık diziler ya da baş ağrıtan tartışma programları var, başkası da yok. sağolsunlar spor namına izlenecek tek şey kalmadı ulusal kanallarda; körling maçlarını izlemek için bile para vererek dekoder almak gerekiyor. ne izleyecek bu erkekler? çevremden biliyorum, çoğu arkadaşım ya çoluğu çocuğu yüzünden çizgi filmlere sarmış durumda ya da eşleri yüzünden bayık dizileri izliyormuş gibi görünmek zorundalar. umarım bu derde deva olur.
 • discovery’nin türkiye’de tlc’den sonra şifresiz yayın yapan ikinci kanalı olacaktır.
 • 17 mart 2018 cumartesi günü 22:30'da ntv spor frekansında yayına başlayacak, ancak hd mi sd mi olacak bilinmiyor.
 • (bkz: dmax)
 • yöneticileri eğer burayı okursa diye sesleniyorum çıkarın şu conan o'brieni kardeşim bıktım türk televizyonlarının leş programlarından hiçbirşey izlemiyorum bunlar yüzünden 5-6 sene önce behzat ç vardı leyla ile mecnun, işler güçler, ve en büyük eğlencem conan vardı şimdi düştüğümüz duruma bak televizyonlarda ülkenin haliyle beraber aynı orantıyla boka doğru gidiyor izlenebilir herşey gitti tnt, cnbce, e2 hepsi gitti ve şimdi bok püsür ne varsa onu yayınlıyorlar bari conan'ı bize geri verin.
 • 17 mart 2018 gecesi saat 22:30'da perdelerini kapatacak olan ntvspor yerine discovery networks türkiye'nin dmax adlı bu kanalı geçecek. konsept olarak erkek kanalı şeklinde yayın yapacak bu kanal da ntvspor'da olduğu kadar değil ama zaman zaman yine spor da olacak fakat daha çok tlc 'ye benzer, erkeklerin daha çok ilgisini çekebilecek vurdulu kırdılı falan programlar olacak(mış).

  aha da kaynak.
 • ed stafford, bear grylls ve vikings zaten tlc'de yayınlanıyordu neden yeni bir kanal açıldı anlamadım.

  dmax erkek kanalı olacaksa tlc kadın kanalı mı? tlc adını ağır yaşamlar kanalı olarak değiştirir mi? daha çok vahşi doğa, daha çok hayatta kalma, daha çok alaska izleyebilecek miyiz?

  soru işaretleriyle dolu yayın kurumu.