şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 17 mart 2018 gecesi saat 22:30'da perdelerini kapatacak olan ntvspor yerine discovery networks türkiye'nin dmax adlı bu kanalı geçecek. konsept olarak erkek kanalı şeklinde yayın yapacak bu kanal da ntvspor'da olduğu kadar değil ama zaman zaman yine spor da olacak fakat daha çok tlc 'ye benzer, erkeklerin daha çok ilgisini çekebilecek vurdulu kırdılı falan programlar olacak(mış).

aha da kaynak.
  • ed stafford ve bear grylls abilerimizin programlarının yayınlanacağı kanal. tlc'de yayınlanan ağır yaşamlar ve diğer belgeseller çok ilgi çekince bir kanal daha satın aldılar. başarılı olacağına inanıyorum. televizyonda başka bir şey yok bahanesiyle çöp türk dizilerini izleyenlere güzel bir alternatif olacaktır.
  • ed stafford, bear grylls ve vikings zaten tlc'de yayınlanıyordu neden yeni bir kanal açıldı anlamadım.

dmax erkek kanalı olacaksa tlc kadın kanalı mı? tlc adını ağır yaşamlar kanalı olarak değiştirir mi? daha çok vahşi doğa, daha çok hayatta kalma, daha çok alaska izleyebilecek miyiz?

soru işaretleriyle dolu yayın kurumu.
  • (bkz: dmax)
  • 00:00'dan sonra gece jimnastiği var gibi geldi.
  • ingiliz eskiciler programi yuzunden sürekli 6.5la çarpma egzersizi yaptığım kanal.
  • evimde sürekli açık bulunan tv kanalı.

gayet başarılı programlarıyla beni mutlu etmektedir.

ağaç ev ustalarının hayranlıkla izliyorum.
  • fakir discovery channel'i.
  • sanırım türkiye tv yayıncılık tarihinde ilkkez bir cs:go (espor) maçını canlı yayınlayan vizyon sahibi kanal.